1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Müşteri Hizmetleri

Türkiye Garanti Bankası Anonim Şirketi tarafından müşteri hizmetleri üst yönetim tarafından tüm incelemeler yapılmaktadır. İncelemeler doğrultusunda Garanti müşteri hizmetleri biriminin verimliliği ölçümlenmektedir. Ölçümler sonucunda, müşterilerin geri bildirimleriyle hangi konularda ne fayda sağlandığı ya da daha kısa sürede nasıl fayda sağlanacağı üzerine çalışmaların yapılması için ön bilgiler toplanmaktadır.

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası İletişim İçin

Öneri, görüş ve şikayetleriniz için Garanti müşteri hizmetleriyle başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurunuz sonucunda konuyla ilgili Garanti müşteri hizmetleri çalışanları sizlere geri bildirim verecektir. İstediğiniz konuyla ilgili en kısa sürede destek sağlayacaklardır. Bazen yoğunluklardan dolayı bu süreçler uzun olabilmektedir.

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Hakkında Kısaca Bilgi

Ankara’da 1946 yılında kurulan Garanti Bankası, Türkiye’nin en büyük bankaları arasındadır. Her bankanın kendine ait iletişim hizmetleri bulunmaktadır. Kurumsal işlemler, ticari işlemler, bireysel işlemler, özel ve yatırım bankacılığı işlemleri, ödeme sistemleri gibi bankacılığın tüm iş kollarında faaliyet gösteren Garanti, ayrıca bunların yanı sıra bireysel emeklilik ve hayat sigortası, finansal kiralama, faktoring, yatırım ve portföy yönetimi alanlarında da finansal iştirakleri ile finansal hizmet vermektedir. Garanti Bankası’nın sürekli gelişen, yenilikçi iş tasarımının arkasında sorumlu ve sürdürülebilir kalkınma çalışması, müşteri deneyimi, müşteri hizmetleri, çalışan mutluluğu ve verimlilik odaklı stratejik öncelikleri yer alması büyümesinde büyük etkendir.

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Müşteri Hizmetleri Hakkında Bilgi

Garanti müşteri hizmetleri birimini arayın, bankacılık işlemlerinizi anında gerçekleştirmek için sizlere yardımcı olsunlar. Garanti Bankası gibi büyük bankaların müşteri kitlesi oldukça fazla olduğundan Garanti müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilmek, bilgilerini öğrenmek ve iletişime geçmek her zaman kolay olmamaktadır. Garanti müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeye çalışırken Garanti çağrı merkezi departmanında oluşan iletişim yoğunluğu, bazı vakitler iletişim hattında beklemeniz gereken süreden uzun olabilmektedir.

Garanti çağrı merkezi birimine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra Garanti müşteri hizmetleri sizlere daha hızlı geri dönüş sağlamaktadır. Şikayet, sorunlarınız ile daha kısa sürede yakından ilgilenecektirler. Bazen yoğunluktan dakikalarca bekleyebilirsiniz. Ama telefonun diğer ucunda sizlere yardımcı olmayı bekleyen çalışan arkadaşlar tüm Garanti müşterilerine aynı şekilde yardımcı olmaktadır. Arka fonda çalan müzik ile bazen beklemede kalabilirsiniz. Telefonda beklemek istemiyorsanız, internet sitesi veyahutta telefonunuzdan online işlemlere girerek talebinizi iletebilirsiniz. Daha kolay ve beklemeden işlemlerinizi bu şekilde halledebilirsiniz. Bazen bir kredi başvurusunda bulunmak ve kredi hakkında bilgi almak istersiniz.

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek faiz oranı, vade gibi konularda hızlıca bilgi alabilirsiniz. Böyle zamanlarda da telefon ile iletişim kurmak gerekmektedir. En iyi bankalardan olan Garanti bankasının, Garanti müşteri hizmetleri de sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalar yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini arttırmak ve değerli müşterilerine iyi hizmet verebilmek için her zaman Garanti müşteri hizmetleri çalışanlarını eğitimle desteklenmektedir. İstihdam yüksek düzeyde sağlanmaktadır. Bazen anlaşamayacağınız müşteri temsilcisiyle karşılaşabilir ve bu durumu görüşme sonunda puanlayabilirsiniz. Bu anketlere geri bildirim veren müşteriler sayesinde müşteri hizmetleri çalışmaları daha hızlı şekilde iyileşme sağlamaktadır. Görüşmeyi sonlandıracağımız zaman telefonu kapatmadan önce işlem sırasını dinleyerek puanlama yapmanızı tavsiye ederiz. Konuyla ilgili iletişim numaralarını aşağıda paylaşıyor olacağız.

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Müşteri Hizmetleri Amacı Nedir?

Çağın olanaklarını herkese sunabilmek, tüm müşterilerine kendilerini değerli hissettirmek, şikayet, sorun ve isteklere zamanında geri bildirim sağlamak, müşteri memnuniyetini arttırmak, verimliliği yükseltmek Garanti müşteri hizmetleri amaçları arasındadır. Müşteri memnuniyet oranı ile Garanti bankası geri bildirimler ile müşteri memnuniyet verimliliğe önem vermektedir.

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda paylaşacağım iletişim şekilleri ile irtibat kurma yolu ile var olan şikayetinizi veya sorununuzu detaylı şekilde paylaşabilirsiniz. Konu hakkında destek veya yardım alabilirsiniz. Diğer bankalar gibi Garanti Bankası da yüksek müşteri potansiyeline sahip olan bankalardandır. Garanti Bankası müşterilerinin, Garanti müşteri hizmetleri aracılığıyla destek istediği konulardan bazıları hesap işlemleri hakkında destek, kredi kartı talebinde bulunma ya da kapatma işlemleri, ihtiyaç kredisi gibi diğer kredi başvuruları, hesap işlemleri hakkında bilgi talebinde bulunma gibi işlemler olmaktadır. Garanti müşteri hizmetleri irtibat bilgileri ile sorunlarınızın çözümü veyahutta diğer her türlü konu hakkında kolaylıkla yardım veya destek alabilirsiniz.

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Müşteri Hizmetleri için Güvenlik Önlemleri

Güler yüzlü ve işini seven ekibiyle, Garanti müşteri hizmetleri iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenliğiniz açısında tavsiye edilir. Kendi iletişim numaraları dışında sizlere ulaşan kişilere kişisel bilgilerinizi vermemeniz önemle rica olunur. Kötü durumların yaşanmaması için online olarak şikayetlerinizi veya sorunlarınızı oluşturabilir, geri bildirim alabilirsiniz. Diğer türlü Garanti müşteri hizmetleri irtibat numarası bankanın resmi sitesinde yer almaktadır. Bu numaralar dışında sizlerle iletişime geçen kişilere, kişisel bilgilerinizi paylaşmamanızı tavsiye ederiz.

Garanti Müşteri Hizmetleri ve Haklı Müşteri Hattı

Sorununuzu haklı müşteri hattına bildirin, bildiriminizin ardından sorununuza çözüm bulabilmek için anında geri bildirim sağlayacaklardır. Bu birim hafta için 09:00 ve 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedirler.

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgisi

Garanti müşteri hizmetlerinin telefon numarası 444’lü iletişim: 444 0 333
Diğer iletişim numarası: 0850 222 0 333
Bu numaralar ile yurt içinde telefon ile tüm sorun, istek ve önerilerinize yardımcı olacaklardır.
– Yurt Dışından Ulaşım Sağlayabileceğiniz İletişim Bilgisi
Yurt dışında bulunabilir ve Garanti müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Bu numaralar ile yurt dışında telefon ile tüm sorun, istek ve önerilerinize yardımcı olacaklardır. Garanti bankası değerli müşterileri Garanti müşteri hizmetleri yurt dışında iletişim numaraları :
+90 212 444 0 333
+90 850 222 0 333

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Yurt içinde bulunuyorsanız ilk olarak yapmanız gereken Garanti müşteri hizmetleri iletişim numarası olan “444 0 333” veya “0850 222 0 333” numarasını arayın. Bu adımın ardından sesli komut sistemi sizi karşılayacak ve giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan adımları uygulayınız. Arka arkaya 1 – 3 – 5 rakamlarını ait tuşlara basarak hiç beklemeden direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
Acil ulaşmanız gereken bir durum olabilir ve yoğunluk nedeniyle Garanti müşteri hizmetleri birimine bağlanamayabilirsiniz. Garanti müşteri hizmetlerine bağlanmak ve direk iletişim sağlamak ve bağlanmak için ise sırasıyla Garanti müşteri hizmetleri bağlandıktan sonra 1-3-5 rakamlarına tuşlayın. Bu kısa yol ile sıra beklemeden, telefonda söylenen menülerde kaybolmadan kısa sürede Garanti müşteri hizmetleri ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Garanti Müşteri Hizmetleri
Yukarıda paylaştığımız bilgilerin sizlere faydalı olması için gerekli olan adımları sırası ile belirtilmesini sağladık. İşlemlerinizin kolay ve hızlı olabilmesi için öncelikle online veya haklı müşteri hattı ile gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Türkiye’nin nüfus olarak kalabalık olması ve Garanti Bankasının bilinen en büyük bankalardan olması müşteri yoğunluğunun da beraberinde getirmektedir. Zaman kaybı yaşamamak için çağın olanaklarına göre ne kadar iyileştirmeler yapılıyor olsa da artan müşteri sayısını göz önünde bulundurmalıyız. Müşteri hizmetleri, online işlemler, sesli cevap veren mobil işlemler, canlı yayına bağlanma butonu gibi diğer iletişim şekilleriyle de öneri, bilgi, sorun, istek veyahutta şikayetlerinizi iletebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap