1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. GittiGidiyor İletişim Numaraları

GittiGidiyor İletişim Numaraları

GittiGidiyor İletişim Numaraları

GittiGidiyor İletişim Numaraları

2001 yılında kurulmuş olan ve Türkiye’de e-ticaret açısından sektörünün lideri olan GittiGidiyor, 50’den fazla kategorisi ile 15 milyondan fazla ürün çeşidiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Aylık 60 milyondan fazla ziyaretçisine elektronik ortam üzerinden hizmet sunan GittiGidiyor, müşterilerinin her konuda memnuniyetini sağlamak açısından GittiGidiyor iletişim numaraları üzerinden hizmet sunuyor.

19 milyon kayıtlı üyeye sahip olarak Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor, avantajlı fiyatları ve kampanyalarıyla müşterilerine hizmet sunuyor. Aynı zamanda KOBİ ve mağazalara işlerini büyüme fırsatını sunan GittiGidiyor, bireysel satıcıları da desteklemeyi ihmal etmiyor.

GittiGidiyor İletişim Numaraları

Sıfır Riskle GittiGidiyor’da Alışveriş

GittiGidiyor, saniyede 1 ürünün satıldığı bir site olarak, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına GittiGidiyor müşteri hizmetleri ile birlikte tüm tedbirleri alırken; ödemelerde de ‘’Sıfır Risk’’ ödeme-onay sistemini kullanıyor. GittiGidiyor’da paranız daima güvende olup, siz ürünü teslim alıp, onaylamadığınız sürece paranız satıcıya ulaştırılmaz ve sorunlu ürün teslim edildiğinde de paranız iade edilir. Bu işlemler sırasında sorun ya da sorunlarınız olursa GittiGidiyor iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

GittiGidiyor üzerinden üye olmadan da alışveriş yapılabilir, fakat siparişleri takip edebilmek ya da çözüm merkezi ile GittiGidiyor müşteri hizmetlerinden yararlanabilmek için üyelik kaydınızın bulunması daha avantajlı olacaktır

GittiGidiyor, ürün satışı yapmazken; satıcılar ile alıcıların birbiri ile buluşmasını sağlar. Alıcılar tarafından ürünler, satıcı olarak sisteme dahil olan kullanıcılar tarafından gönderilir. Bu sırada ürünlerin iade ya da teslimatı ile ilgili sorun yaşanması durumunda GittiGidiyor iletişim numaralarından ya da internet sitesi üzerinde bulunan çözüm merkezi tarafından sorunlar çözülebilir.

GittiGidiyor İletişim Numaraları

GittiGidiyor İletişim

GittiGidiyor iletişim numaraları hafta içi 08.30 ile 17.00 arasında hizmet verirken, iletişim numarasını aramadan önce sisteme üye olunması gerekmektedir. Böylelikle tek seferde kullanabileceğiniz bir VİP koduna sahip olarak, tüm sorun ya da önerileriniz için hızlı bir şekilde iletişim kurma şansına sahip olabilirsiniz. Aldığınız VİP kodunun süresi 15 dakika olup, sonrasında iptal edilmektedir.

GittiGidiyor iletişim numaraları 0850 252 3229 olup, yukarıda anlatılan direk bağlanma sistemiyle hızlı ve pratik bir şekilde işlemlerinizi yürütebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap