1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Gelişen teknoloji, beraberinde pek çok kolaylıkları da insanoğlunun hayatına getirmektedir. Özellikle internet kullanımının gelişmesi ve yaygınlaşması adeta devrim niteliğinde bir nokta olmuştur. Bazen aklımıza takılan bir soruya cevap bulabildiğimiz internet, bazen de bir alışveriş merkezi haline gelebiliyor. Almayı düşündüğümüz bir ürünü, rakipleri ile kıyaslayarak daha uygun bir fiyata alabiliyoruz. Tüm bunları yapabildiğimiz birçok web sitesi bulunsa da bunları tek tek gezmek yerine birçok satıcıyı ve alıcıyı buluşturan Gittigidiyor’u tercih ediyoruz çoğu zaman.

Ülkemizin en büyük alışveriş platformlarından birisi olan Gittigidiyor’da, ihtiyaç duyacağımız her türlü ürüne hızlı ve kolay bir şekilde ulaşarak kısa sürede satın alabiliyoruz. Alışverişlerimizle ilgili yaşadığımız tüm sorunları ise Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarasını arayarak iletebiliriz. Buradan bizi karşılayacak olan müşteri temsilcileri ile sorunumuzu paylaşarak çözüme kavuşturmalarını sağlayabiliriz.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Numarası

Gittigidiyor üzerinden irili ufaklı pek çok firma ürünlerini satışa koyarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kuruş mertebesinde değerdeki ufak tefek gereçlerden tutun binlerce lira değerindeki çeşitlere kadar oldukça geniş bir yelpazede ürünler bulunmaktadır. Satıcılar Gittigidiyor üzerinden sanal dükkan açarak satış yaparken, alıcılar da buralardaki ürünleri inceleyerek satın alabiliyor.

Gittigidiyor ise bu alışverişin güvenli bir şekilde yapılasını sağlıyor. Yani satıcının parasını alıcıdan alarak garantide tutuyor, alıcının da satın aldığı ürünün adresine ulaşmasını takip ederek alıcının hakkını almasını sağlıyor. Ürün alıcıya ulaştıktan sonra herhangi bir sorun oluşmadıysa emanete aldığı parayı satıcıya aktararak alışverişi tamamlamış oluyor.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Gittigidiyor resmi kayıtlarına göre alıcı ve satıcı sayıları toplamda 10 milyon kişiyi çoktan aşmış durumda. Bu haliyle ülkemizin en büyük alışveriş platformlarından birisi olarak üyelerinin her türlü soru ve sorunlarına çözüm üretebilmek için bir müşteri destek hattı kurmuştur. Gittigidiyor müşteri hizmetleri adıyla hizmet veren bu hatta 0850 252 3229’dan ulaşılabilmektedir. Bu servisten teknik destek alabilmek için hafta içi 08:30 -17:00 saatleri arasında arama yapmanız gerekmektedir. Bu saatler dışında ve hafta sonları ise çağrı merkezine ulaşmanız mümkün değildir. Bu durumda ise web sitesinde yer alan formu doldurarak veya 0 (216) 687 02 98 numarasına belgegeçer çekerek ihtiyacınız olan durumu izah edebilirsiniz.

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap