1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Hacıoğlu Lahmacun

Bayilik Veren Firmalar: Hacıoğlu Lahmacun

Bayilik Veren Firmalar: Hacıoğlu Lahmacun

Hacıoğlu Lahmacun Bayilik Bilgileri

 

Toplam 49 tane bayisi olan, 1993 senesinden bu yana bayilik veren bir firmadır. Hacıoğlu pide, lahmacun, döner ve içli köfte gibi menülerden oluşan ürün konseptine sahiptir. Alışveriş merkezleri ile işlek olan caddelerde dükkanları bulunur. İlk olarak Hacıoğlu, 1965 senesinde ufak bir dükkânda işe başladı. Lahmacun piyasasında ilk defa hızlı servis sistemine hecen firmadır. Hacıoğlu bayilik yatırım lokasyonunu, metrekareye göre belirler.

Türkiye’de birçok bölgede yer alan mağazaları ile lezzet zincirine dönüşmüştür. Hacıoğlu mağaza mimarisi, teknik kapasite, makine ve ekipmanlarını geliştirdiği gibi ürünlerini de çok zengin olmasını sağladı. Ürün yelpazesi ilk olarak lahmacun, ayran ve meşrubattan oluşuyordu. İlerleyen zamanlarda patentli ürünleri peymacun ve lezzet topu, piliç ve et döner, soslu kanat, patates kızartması ve salata gibi ürünler ile zenginleştirdi. Restoran da ayrıca burma kadayıf, fırın sütlaç, dondurmalı kadayıf, dondurma gibi tatlılar da yer alır. Sabah kahvaltı saatlerinde poğaça, börek çeşitleri de bulunur.

Yüzde yüz Türk sermayeli fast food zinciri olan Hacıoğlu, sürekli büyümekte olan gıda şirketidir. Hızlı ve sağlam büyümesi 1993 senesinden bu yana devam etmektedir. Hacıoğlu’nun 11 farklı ilde onlarca restorandı ile müşterilerine hizmet veriyor. Ve geleneksel tatlardan yola çıktığı lezzeti ile müşterilerine hizmet sağlıyor. Yenilikçi yaklaşımları ile Hacıoğlu, piyasada rekabeti daima arttırmayı başarmıştır.

Hacıoğlu lahmacunun ortalama olarak yatırım fiyatı 650,000 TL arasındadır. Ayrıca yatırımını 2- 3 sene sonra amorti edebilmektedir. Ayrıca Hacıoğlu, reklam katılım ücreti ve gelirden pay da alıyor.

Marka Değeri Hızla Artıyor

Hacıoğlu senelik 2.000.000 Dolarlık reklam yatırımı yapmaktadır. Kendisini büyük kitlelere taşıyan ve marka değerini daima arttıran en önemli unsurun reklam olduğunu biliyor. Dolayısıyla periyodik bir şekilde televizyon kanallarında, bant ve reklam ve veriyor. Yapmış olduğu avantajlı kampanyaları müşterilerine iletebilmek için metro, alışveriş merkezleri, ido gibi alanlarda reklam faaliyetlerinde bulunuyor. Ayrıca ofis, dergi, gazete, ilanları da profesyonel ajans tarafından yapılıyor. Hacıoğlu kaliteli ürün ve yüksek hizmet anlayışı ile müşterilerini mutlu etmenin onurunu yaşadığını belirtiyor.

 

İletişim Bilgileri

Telefon: 0216 387 30 30
Fax : 0216 387 65 47
Adres: Cevizli Mahallesi Denizer Caddesi 27A/1 Cevizli / Kartal – İstanbul

 


Yorum Yap

Yorum Yap