1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Halk TV İletişim Numaraları

Halk TV İletişim Numaraları

Halk TV İletişim Numaraları

Halk TV İletişim Numaraları

Halk TV, kuruluşu çok da eskiye dayanmasa da özellikle son iki yıl içinde yıldızı en çok parlayan TV kanalları içerisine girmeyi başardı.  10 Ocak 2005 yılında kurulan ve kuruluşunda Milletvekili Deniz Baykal’ında çok emeği bulunan Halk TV, Halk TV iletişim numaraları sayesinde geniş bir kitlenin kendisine ulaştığı özgür yayıncılık anlayışından vazgeçmeyen bir kanal olarak varlığını sürdürmektedir.

Kurulduğu günden 2 Şubat 2011 tarihine kadar Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) yönetimi desteğiyle varlığını sürdüren Halk TV, 2 Şubat 2011 tarihinde 15 günlük kapatılma süreci sonrası; Halk TV müşteri hizmetleri numaralarından verilen destek sayesinde de 18 Şubat 2011 tarihinde yayın hayatına devam etmeye başlamıştır.

Yayın hayatına başladıktan 1 yıl sonra da yaşadığı maddi sorunlar nedeniyle 31 Temmuz 2012 tarihinde borcundan dolayı Digiturk kanalları arasındaki yerini kaybetmiştir. Neyse ki vatandaşların Halk TV iletişim numaraları aracılığıyla verdiği mesaj desteği ve kanal sahiplerinin üstün çabası sonucu borcu ödenerek; 18 Şubat 2013 tarihinde Digiturk kanalları arasındaki yerini alarak, cesur ve özgür yayıncı anlayışı ile yayın hayatına kaldığı yerden devam etmiştir.

Halk TV İletişim Numaraları

Halkın Yanında Halk TV

Gezi olayları gibi ülkeyi ilgilendiren ve gündemin tek konusu olan eylemlere yönelik yaptığı kesintisiz ve özgür yayıncılık sayesinde halkın yanında olduğunu gösteren Halk TV, 2013 yılından beri Estetik Yayıncılık tarafından yayın hayatına devam etmektedir.  Genel yayın yönetmeni Hakan Aygün olan Halk TV, son iki yıl içinde ciddi bir ivme kazanarak halkın desteğini kazanmıştır. Muhalif kesimlerden de izleyici kitlesi kazanan Halk TV, halkın yanında olduğunu tüm yayın programlarında Halk TV musteri hizmetleri numaralarını hatırlatarak da hissettirmektedir.

Halk TV İletişim Numaraları

Halk TV İletişim Numaraları

Halk TV, haber ve haber programları ile dikkatleri çekerken Uğru Dündar ve Müjdat Gezen gibi ünlü birçok aydının yaptığı programlarla dikkatleri çekmektedir. Siz de Halk TV programlarında düşüncelerinizi iletmek ya da gündemde olup bitenlere karşı duyarlılığınızı göstermek isterseniz 0312 236 64 25 numaraları Halk TV iletişim numarası üzerinden ulaşabilir, duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap