1. Ana Sayfa
  2. Konut Kredisi
  3. Halkbank Konut Kredisi

Halkbank Konut Kredisi

Halkbank Konut Kredisi

Halkbank Konut Kredisi

Gayrimenkul yatırımı yapmak veya artık kira ödemek yerine kendi evinin sahibi olmak isteyenler için Halkbank konut kredisi hakkında merak edilen detayları paylaşacağız. Bankacılık sektörünün Türkiye’deki yıldızlarından olan Halkbank, sunduğu avantajlı konut kredisi ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

HALKBANK’TAN HALKI MEMNUN EDEN KONUT KREDİSİ

Halkın istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak bankacılık hizmetlerinde çeşitli avantajlar sağlayan Halkbank’ın konut kredisi kampanyası her cebe uygun olarak karşımıza çıkıyor. Avantajlı faiz oranlarının yanı sıra esnek ödeme planları ile konut kredisi veren Halkbank’ın kredilendirmesine ilişkin detaylar şu şekilde;
-Bankanın “Hesaplı Evim Konut Kredisi” kampanyası kapsamında 1 milyon TL ve üzerinde kredi kullanabilme imkanınız vardır.
-Alacağınız konut kredisi banka tarafından en fazla 120 aya kadar vade ile tahsis edilmektedir.
Konut kredisi kampanyası dahilinde 500 bin TL’ye kadar olan kredinizi 120 ay vadeyle %2,09 faiz oranı ile,
-Kampanya dahilinde 500 bin TL ile 1 milyon TL arasındaki konut kredisini 120 ay vadeli olarak %2.39 faiz oranıyla ve
-1 milyon TL üzerindeki konut kredisini ise 120 ay vadeli olarak %2.49 faiz oranıyla kullanabilirsiniz.
-Bankanın konut kredisi vermeden önce konut bedelini hesaplamak üzere sağladığı ekspertiz hizmet bedeli 805,76 TL, ipotek tesis ücreti ise 155,76 TL’dir.

HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank’tan alacağınız 100 bin TL tutarındaki Halkbank konut kredisi için 120 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde uygulanan faiz oranı %2,09 olmaktadır ve bu durumda bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 2.280,57 TL’dir. (Bu tutarda kredi için tahsis ücreti 500 TL, diğer masraflar ise 805,76 TL’dir.)

HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU

Eğer Halkbank’ın avantajlı Hesaplı Evim Konut kredisi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız başvuru yapmak çok kolaydır. Hemen şimdi Halkbank konut kredisi başvurusu yapmak için;
-Nüfus cüzdanı
-Gelir belgesi
-İkametgah belgesi
-Taşınmaz mülk sahipliği gösteren belge ile size en yakın Halkbank şubesine gidebilir veya bankanın resmi web sitesi üzerinden “Hesaplı Evim Konut Kredisi” sekmesinden BAŞVUR butonuna tıklayarak kredinizin başvurusunu yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap