1. Ana Sayfa
  2. KREDİ KARTLARI
  3. Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Bankacılık sektöründe banka denilince akıllara gelen ilk bankalardan olan Vakıfbank, 1954 yılında sektöre giriş yapmıştır. Müşterilerine birçok değişik hizmeti bir arada sunan Vakıfbank, günden güne büyümeye devam etmektedir. Türkiye Bankalar Birliği’nin yapmış olduğu araştırmalarda Türkiye’nin en büyük 7. bankası olarak görülse de banka yapmış olduğu hizmetler ile daha da ileri gidecek gibi görünmektedir. Bu büyüme ye yardımcı olarak Dünya’da birçok banka şubesi açan banka adını duyurmayı başarmıştır.

Müşterilerinin kolaylıkla ulaşabilmeleri için banka şubelerinin yanında ATM, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil uygulamasını da müşterilerine sunmaktadır. Kredi çekmek isteyen müşterileri içinde kolaylıklar sunan banka bu kolaylığı da uzun vadede düşük faiz oranı ile yapmaktadır. Ayrıca banka bu kredilerin dışında da müşterileri için birçok nakit çekebilecek veya alışveriş yapacağı birçok seçenek da sunmaktadır. Bu seçenekler in başında ise bankanın sunmuş olduğu kredi kartları gelmektedir. Ayrıca Vakıfbank kendi yapısını sürekli olarak da yenilemektedir.

Bu yenilikleri ve kampanyaları müşterilerine veya muhtemel müşterilerine duyurmak için sosyal medya hesaplarını aracı olarak kullanmaktadır. Bankanın bu kadar yenilikçi ve kendini sürekli olarak yenilemesi bankanın müşteri sayısının sürekli olarak artmasına katkıda bulunmaktadır.

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Kredi Kartları Nelerdir?

Bankacılık sektörü içinde Vakıfbank kredi kartı ayrıcalıklı olarak nitelendirilir. Sektörde bulunan bankalarında birkaç kredi kartı var iken Vakıfbank kullanıcıları için 12 farklı kredi kartının piyasaya dürmüştür. Her ilgi alanına ve her maddi duruma göre kredi kartı süren Vakıfbank bu yönü ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Bu kartlardan Vakıfbank Worldkart kullanan müşteriler her yaptıkları işlemde World Puan kazanma fırsatını yakalarlar.

Bu kazandıkları puanları ise istedikleri işlemde bedava ürün alabilirler. Taraftar kart kullanıcıları ise yaptıkları alışveriş ve yatırımlarda tuttukları takıma maddi destek de bulundukları için bu kartı sürekli olarak kullanırlar. Ayrıca bu kartlar dışında Vakıfbank Milplus, Platinium, Rail&Miles, Lıkecard, Ekspress kart, Tarım kart, Ortak markalı kartlar, Tercih kart, Business kart ve Sanal kart gibi kredi kartlarını kullanıcılarına sunan banka her bir kartta ayrı avantaj fırsatları sunmaktadır.

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank müşterilerine ulaşmak ve müşterilerinin bankaya ulaşması için farklı seçenekler sunduğu gibi kredi kartı başvurusu içinde müşterilerine zengin başvuru seçeneği sunmaktadır. Bankanın avantajlı kredi kartlarında faydalanmak için müşterilerin ilk başvuru yolu olarak banka şubeleri bulunmaktadır. Bankaya gitme durumu olmayan kullanıcılar ise internet bankacılığı aracılığı ile işlemi şubeler ile aynı hız ve kalite de yapabilirler. İnternet bankacılığına giren müşteri Vakıfbank kredi kartı talebini kişisel bilgileri girerek gerçekleştirir. Ayrıca Vakıfbank kredi kartı almak isteyen müşteriler bankaya SMS yolu ile de kart talebinde bulunabilirler. Telefon bankacılığı ile de gerçekleştirilen bu işlemin seçenek çokluğu sektörde işlem yapanların bu bankaya yönelmelerini sağlamaktadır.

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Kredi Kartları ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Müşterilerine sunduğu hizmetlerin yanı sıra avantajları ile bilinen Vakıfbank kredi kartı ile birçok işlem yapılmaktadır. Bunların ilki olan online alışveriş ve POS alışverişleri en bilinenlerdir. Online alışverişler de birçok kişinin kredi kartlarının güvenlik açığından dolayı kredi kartlarından vazgeçtiği bu zamanda Vakıfbank kredi kartı kullanıcıları bu kartların üstün güvenlik sistemleri ile donatılmasından dolayı aktif olarak kullanmaya devam etmektedirler.

Alışveriş dışında yurt içi ve yurt dışı tüm sitelere yatırım yapılan bu kart uluslar arası birçok kişi tarafından bu özelliği nedeni ile kullanılmaktadır. Ayrıca Vakıfbank kredi kartı kredi ihtiyacı duyan müşterilerine kredi çektirmeden nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu bankanın kredi kartlarının nakit avans veya taksitli nakit avans özellikleri müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını anında karşılamaktadır.

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Kredi Kartı Şifre Alma

Vakıfbank kredi kartı kullanım kolaylığı ve avantajları bu kartları kullanan kişi sayısının fazla olmasını ve kartı alıp kullanmak isteyen müşterilerinde nasıl şifre alınacağı konusu araştırmalarına neden olmaktadır. Banka içeriğinin her alanında olduğu gibi şifre alma işleminde de müşterilerini tek bir seçeneğe mahkum bırakmamaktadır. Vakıfbank kredi kartı eline geçen kullanıcılar en yakın şubeye giderek şifre alma işlemlerini yapabilirler. Ayrıca Vakıfbank kredi kartı şifresi almak isteyen müşteriler web adresinde bulunan çağrı merkezini arayıp kısa bir işlem sonrası da bu şifreye sahip olabilirler.

Müşteriler için son seçenek ise SMS yolu ile şifre almaktır. Vakıfbank kredi kartı şifre alma işlemini SMS ile yapmak isteyen müşteriler KKSIFRE kart numarasının son 6 hanesi ve anne kızlık soyadlarını yazıp 5724’e gönderdikleri zaman telefon numaralarına kısa süre sonra kart şifreleri gelecektir. Bankanın müşteri memnuniyeti odaklı bu hizmetleri bankacılık sektöründen adını duyurmasına aracılık etmektedir.

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Kredi Kartı Limitimi Nasıl Arttırabilirim

Vakıfbank kredi kartı avantajlarından daha fazla faydalanmak için limit artırımını düşünen müşteri sayısı da oldukça fazladır. Arttırma için ise bankanın müşteri hizmetlerin aranabilir veya internet bankacılığı ile bu bankaya bu talep iletilebilir. Ancak banka bu artırma fırsatını sadece düzenli ödeme yapan müşterilerine vermektedir.

Kredi Kartı Borç Ödeme İşlemleri

Vakıfbank kredi kartı alımları sırasında kart borcunu veya kart taksitlerini ne zaman ödeyeceklerini müşterilerin kendileri belirler. Bu borçları zor durumda kalmamak için ödeme zorunda olan banka müşterileri için Vakıfbank kredi kartı borçlarında ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Kredi kartı borçlarını banka şubelerinden ödeyebilen banka kullanıcıları ayrıca ATM’ler ile de borçlarını kolay şekilde ödeyebilirler. Ayrıca müşteriler oturdukları yerden işlem yapabilmek içinde internet bankacılığını da bu işlemde sıklıkla kullanırlar. Müşteriler için ise bu işlemde bankanın sunduğu en büyük kolaylık otomatik ödeme talimatıdır. Banka şubesinden bir kere yapılacak işlem ile ömür boyu banka kullanıcı hesabından o ay bulunan miktarı kesecektir.

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Kredi Kartı Faiz Oranları

Vakıfbank kredi kartı ile işlem yapan kullanıcıların ödenmesi gereken sürede ödeme yapmamaları veya istenilen tutarın altında ödeme yapmaları sonucu banka kredi kartında bulunan borca faiz uygulamaktadır. Her kredi kartı ve yapılan işlem için ayrı faiz uygulayan banka bu faiz oranlarının artması durumunda müşterilerine sıklıkla ihbarname göndermektedir. Ayrıca banka takibe girmeden az da olsa ödeme yapan müşterilerine çeşitli zamanlarda yapılandırma yaparak daha fazla faiz almalarına engel olmaktadır.

Kredi Kartı Yapılandırma

Günümüzde insanların birçoğunda olduğu gibi Vakıfbank müşterileri de alım işlemlerini kredi kartları ile yapmaktadır. Ancak bazı durumlarda bu kart kullanımının artmasına bağlı olarak borcu ödeyememe durumlarında Vakıfbank kredi kartı borçlarına yapılandırma getirmektedir. Henüz borç takibine girmemiş müşterilerin faydalanabildiği bu yapılandırma banka müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bu yapılandırma sürecinde de Vakıfbank kredi kartı borcu ödeme için güncel faiz oranını uygulamaktadır. Bu durumda banka müşterilerinin rahatça borçlarını ödemelerini sağlamaktadır.

Her İhtiyacınız için Vakıfbank Kredi Kartı

Kredi Kartı İptali

Vakıfbank kredi kartı kullanımından vazgeçmek isteyen müşteriler, telefon bankacılığı ile bu işlem için talep de bulunabilirler. Ayrıca müşteriler banka şubelerinde de bu işlemi kolaylıkla yapabilirler. Müşteri iptal dilekçesi verdiği an da Vakıfbank kredi kartı iptalini 7 gün içinde gerçekleştirir. Vakıfbank kredi kartı iptal etme işleminde hiçbir müşteri bu güne kadar sorun yaşamamıştır. Ancak kartı kapatmak isteyen müşterilerin kapatmadan önce borçlarını kapatmalarını habersiz faiz yemelerini önlemektedir.


Yorum Yap

Yorum Yap