1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. HGS Müşteri Hizmetleri

HGS Müşteri Hizmetleri

HGS Müşteri Hizmetleri

HGS Müşteri Hizmetleri

Otoyol ve köprülerde gişelerde beklemeden hızlı bir şekilde geçilmesini ve ödemenin de hesaptan otomatik olarak yapılmasını sağlayan sistem HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) olarak adlandırılmaktadır. Yolculara büyük bir kolaylık sağlayan bu sistemden kısaca bahsettikten sonra asıl konumuz olan HGS müşteri hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Böylece bu sisteme dair akıllarda oluşan sorulara veya meydana gelen sorunlara dair neresi ile hangi koşullarda muhatap olunması gerektiği daha net anlaşılabilecektir.

HGS Müşteri Hizmetleri

HGS Nedir? HGS Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Girişte de bahsettiğimiz üzere HGS, köprülerde ve otoyollarda beklemeden hızlıca geçiş yapabilmeyi sağlayan bir sistemdir. Gişelerde uzun kuyrukların oluşmasını engelleyen bu sistemde HGS kartı satın alınır ve içerisine bir miktar para yüklenir. Otoyollara ve köprülere girişlerde ve çıkışlarda HGS yazan yerden geçilerek durmadan yola devam edilir. Geçiş esnasında hesapta yer alan paradan geçtiği yerin ücreti kadar para düşülür. Böylece gişede durmadan, sıra beklemeden hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapılabilir. Hesapta yeterli bakiye olmaması ya da geçiş ihlali gibi durumlarda HGS müşteri hizmetleri aranarak soruna dair çözüm talep edilebilir.  0 850 460 60 60 ya da 444 1 788 numaralarından herhangi birisi aranarak HGS ile ilgili müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşılabilir.

HGS Müşteri Hizmetleri

Haberlerde de belki denk gelmiş olabilirsiniz, pek çok farklı HGS vakası yaşanmaktadır. Bunlardan birisi de hiç otoyol veya köprü kullanmamış olan birisine HGS cezası gelmesidir. Oldukça komik duran bu vaka, gibi daha pek çok farklı olay yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda ve tüm teknik sorunlarda HGS müşteri hizmetleri numaralarını arayarak çözüm elde edilebilmektedir.

Bakiyenin yetersiz olması durumunda otoyol ve köprülerden geçildiği takdirde 15 gün içerisinde ödeme yapılması kolaylığı bulunmaktadır. Kaçak geçişlerde ise ücretin 10 katı kadar bir ceza bedeli araç sahibinin hanesine işlenmektedir. Bu tür cezai işlemlerle karşılaşmamak ve yaşanılan sorunlara çözüm bulabilmek adına HGS müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olan bu hatla yapacağınız görüşmelerin ardından hala çözüme kavuşmayan bir durum varsa yazacağınız bir dilekçe ile ilgili yerlere başvurmanız gerekecektir.

 


Yorum Yap

Yorum Yap