1. Ana Sayfa
  2. TAŞIT KREDİSİ
  3. HSBC Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları

HSBC Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları

HSBC Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları

HSBC Taşıt Kredisi

Ulaşım standartlarını bir üst seviyeye taşımak için yeni bir otomobil sahibi olmak veya otomobilini yenilemek isteyenler için HSBC Bankası’nın taşıt kredisi kampanyasını ele alacağız. Bankacılık sektöründe söz sahibi olan bankalar arasında yer alan HSBC Bankası’nın taşıt kredisi kampanyasını ele alacağımız bu yazımızda okurlarımıza yeni bir otomobil alabilmeleri için merak ettikleri detayları aktaracağız.

HSBC Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları

HSBC’DEN SON SÜRAT TAŞIT KREDİSİ

Türkiye’de bankacılık sektörünün önemli parçalarından birisi haline gelen ve müşteri portföyünü her daim hızlı ve kaliteli hizmetleri ile tatmin eden HSBC Bankası’nın çok avantajlı taşıt kredisi gündemde. “Son Sürat Taşıt Kredisi” sloganı ile karşımıza çıkan HSBC taşıt kredisi kampanyasına dair detaylar ise şu şekilde;
-Bankadan alacağınız taşıt kredilerini alacağınız otomobilin 100 bin TL’lik kısmı için %70’ine kadar, 100 bin TL ve üzerindeki kısmı için ise %50’sine kadar kredi kullanabilmektesiniz.
-Bankanın kampanya dahilinde uygulamakta olduğu faiz oranı %3.15 olarak tüm vade seçenekleri ve kredi tutarlarında sabittir.
-Kampanya dahilinde alacağınız kredi maksimum 48 aya kadar vadelendirilmektedir.
-Alacağınız kredide banka tarafından kefil talep edilmemekte yalnızca otomobil üzerine rehin konulmaktadır.
-Kampanyada erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme uygulamaları da bulunmaktadır ve bu avantajlar ile ödeme kolaylıklarından faydalanabilmeniz mümkündür.

HSBC Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları

HSBC TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

HSBC Bankası’nın son sürat taşıt kredisi kampanyası dahilinde 48 ay vadeli 50 bin TL tutarında taşıt kredisi kullanmanız durumunda uygulanan %3.15 faiz oranı ile aylık olarak taksit ödemeniz 2.272,94 TL olarak gerçekleşmektedir.
Aynı kredi kampanyası ile 40 bin TL tutarında 48 ay vadeli taşıt kredisi kullandığınızda %3.15 faiz oranı ile aylık taksit tutarınız 1.818,35 TL olacaktır.

HSBC Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları

HSBC TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU

Hemen şimdi siz de otomobilinizi yenilemek veya yeni bir otomobil sahibi olmak istiyorsanız size en yakın HSBC şubesine;
Nüfus cüzdanı
-İkametgah belgesi
-Gelir Belgesi
-Sıfır otomobil için proforma fatura/ikinci el taşıt için noter tasdikli son 15 gün içerisinde hazırlanmış satış sözleşmesi ile giderek başvurunuzu yapabilir ve hayallerinizdeki otomobile bugün sahip olabilirsiniz.

Taşıt kredileri ile alakalı tüm bilmeniz gerekenler BURADA!

İhtiyaç kredileri ile ilgili güncel faiz oranları ve diğer tüm bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap