İkinci El Taşıt Kredisi Veren Bankalar

İkinci El Taşıt Kredisi Veren Bankalar

İkinci El Taşıt Kredisi

Araç sahibi olmak isteyen kişilerin sıfır araç tercihinin yanında, birde ikinci el araç tercihi vardır. İkinci el araç almak isteyen kişiler aracın kilometre değeri, yaşı gibi tüm değerlere bakarken, taşıt kredisi konusunun da tüm ayrıntılarını özenle incelemelidir.

İkinci El Taşıt Kredisi Veren Bankalar

İkinci El Taşıt Kredisi İçin Referans Kredi Oranları

Halkbank, ikinci el taşıt kredisi %1.31, Vakıfbank ikinci el taşıt kredisi %1.26, Türkiye İş Bankası ikinci el taşıt kredisi %1.37, Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi %1.43, QNB Finansbank ikinci el taşıt kredisi %1.40, Akbank ikinci el taşıt kredisi %1.45 ve İNG Bank ikinci el taşıt kredisi %1.44 şeklinde oluşmaktadır.

Akbank İkinci El Taşıt Kredisi

Akbank ikinci el taşıt kredisi kapsamında 36-48 ay aralığında vade oranları için faizi %1.45 olarak belirlerken, 24 ay vade seçeneği için faizler %1.47, 12 ay vade için %1.51 olarak belirlenmiş durumdadır. Ayrıca bu banka ikinci el araç kredilerinde kasko ve rehin zorunluluğunu kaldırarak bu şekilde kişilere, daha hızlı ve sorunsuz bir halde ikinci el taşıt kredisi imkanı sağlıyor. Bu bankadan kredi alabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız, kredi taksitinin gelirin %50 tutarını geçmemesi, belgelendirilebilir düzenli gelire sahip olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu için istenen belgeler ise, nüfus cüzdanı veya pasaport, geliri gösteren belge, fatura veya noter satış sözleşmesidir.

İkinci El Taşıt Kredisi Veren Bankalar

İNG Bank İkinci El Taşıt Kredisi

İNG Bank taşıt kredisi eşit taksitler veya üç ay erteleme seçeneğini bünyesinde bulunduruyor. Sekiz yaşına kadar geçerli olan bu kredide, vade oranına bağlı olarak faizler %1.44 aralığına kadar değişebiliyor. Bankadan kredi alabilmek için aynı zamanda hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası da zorunlu hale getirilmiş durumdadır.

BUNU DA OKUDUNUZ MU?  Otomobil Sahibi Olmak İçin Koç Fiat Kredi Kolaylığı

Denizbank İkinci El Taşıt Kredisi

Denizbank ikinci el araç kredisi konusunda müşterilerine %1.58 faiz oranı sunarken, esnek, sabit veya eşit taksitler üzerinden kredi geri ödemesine imkan tanıyor. Aynı zamanda bankada yapılan hayat sigortası ve kasko aracılığıyla da faiz oranında %0.02 bir indirim uygulanacaktır.

İkinci El Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi

Kefilsiz taşıt kredisi imkanı sunan banka, 48 ay vade imkanı üzerinden kredi alabilmenize neden olacaktır. Banka tarafından istenen belgeler ise nüfus cüzdanı fotokopisi, iki aya ait güncel maaş bordrosu, emekliler için maaş cüzdanı fotokopisi, kira geliri belgesi, son döneme ait fatura olmaktadır.

İkinci El Taşıt Kredisi Veren Bankalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ