1. Ana Sayfa
  2. Konut Kredisi
  3. ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları

ING Bank Konut Kredisi 

Ekonomik şartların hızlı bir şekilde değiştiği ve dalgalanmanın bir hayli yüksek olduğu son yıllarda tüketiciler sıklıkla yatırım araçları arasından seçim yapmaya yönelmişlerdir. Bu anlamda gayrimenkul yatırımı yapmak veya kira yükünden kurtulmak isteyenler için konut satın almak yaygın bir alternatif haline gelmiştir. Ancak bugün konut fiyatları da bir hayli yüksek olduğundan bu yatırımı yapmak isteyenlerin konut kredisi alternatiflerini ele aldıkları görülmektedir. Biz bu yazımızda ING Bank konut kredisi hakkında çeşitli detayları paylaşacağız.

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları

ING’DEN TURUNCU KONUT KREDİSİ

Türkiye’de hizmet vermeye başladığı günden bu yana Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan ING Bank, bankacılık hizmetlerinde sunduğu kolaylıklarla tüketicilerin kısa süre içerisinde gönlünü kazandı. Dijital bankacılık alanında da ciddi yatırımlar yapan ING Bank’tan konut kredisi almak isteyenler şu detayları gözden geçirebilirler;
-Bankadan alacağınız konut kredisini 120 aya kadar vadelendirebilmektesiniz ve dilerseniz ara ödemeli veya eşit tajsitli olarak geri ödemeli seçenekleri ile ödeme planınızı durumunuza göre belirleyebilirsiniz. (30 yıla kadar ipotekli konut kredisi kullanabilmek ile ilgili detayları bankadan edinebilirsiniz)

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları
-60 aya kadar vade seçeneğinde %2.65, 60 üzeri vadede ise %2.52 faiz oranı uygulanmaktadır. (Belirtilen faiz oranları bankanın web sitesinde yer alan hesaplama aracından 100 bin TL tutarındaki konut kredisine göre belirlenmiştir. Daha yüksek kredi tutarlarında faiz oranında değişiklik olabilmektedir.)
-Bankanın sağladığı ekspertiz hizmeti için ödemeniz gereken bedel 850 TL’dir. İpotek rehin bedeli ise 239 TL’dir. Konut sigortası 230 TL, DASK uygulaması 157 TL, yaklaşık olarak hayat sigortası masrafı ise 286 TL’dir.

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları

ING BANK TURUNCU KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU

Eğer sizde sahibi olmak istediğiniz evi belirlediyseniz, bu evi almak için krediye ihtiyacınız varsa hemen ING Bank konut kredisi başvurusu yapmak için size en yakın ING Bank şubesine giderek gerekli belgeleri ibraz ettikten sonra ekspertiz hizmeti ile kredi tutarınızı öğrenebilir ve kredinizi kullanarak hayalini kurduğunuz eve kavuşabilirsiniz.
Diğer bir ING Bank konut kredisi başvurusu yolu ise bankanın resmi web sitesi aracılığıyla başvuru yapmaktır. Konut kredisi sekmesinden BAŞVUR butonuna tıklayarak gerekli bilgeleri doldurup başvurunuzu en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bankaların konut kredisi ile ilgili faiz oranları ve diğer gerekli bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

Acil nakite mi ihtiyacınız var? İhtiyaç kredileri ile ilgili yazılarımız için BURAYA TIKLAYIN!

Maaşınız size yetmiyor mu? Evde ek gelir elde etmek için BURAYA TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap