1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları

İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları

İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları

İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları

ING Bank, müşterilerine günlük yaşamlarında, seyahatlerinde, havaalanlarında, alışverişlerinde ve daha birçok alanda çeşitli ayrıcalıklar sunarak özel bankacılık hizmetleri sunmaktadır.
Şube sayısı dikkate alındığında Türkiye’nin en büyük 14. bankası olan ING Bank, 64 ilde bulunan toplam 298 şubesiyle, ayrıcalıklı hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.
Ayrıcalıklı hizmetlerine çağrı merkezi hizmetlerinde de yer veren ve İNG Bank müşteri hizmetleri kapsamında çalıştırdığı tüm personelin seçiminde, iletişim becerileri, müşteri ilişkileri, problem çözme yetisi ve bu konularda almış olduğu diğer eğitimler gibi önemli kriterleri esas almaktadır.

İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları
Ayrıca İNG Bank müşteri hizmetleri kapsamında çalışan tüm müşteri temsilcileri, düzenli aralıklarla eğitimlere tabi tutularak, sektördeki yenilikler, iletişim teknikleri gibi sektörün gerektirdiği tüm konularda, bilgilerinin güncellenmesi sağlamaktadır.
Müşterilerinin soru ve sorularının değerlendirilmesinde, hizmet taleplerinin yerine getirilmesinde veya müşteri ilişkileri ile, stratejik çözümleme yöntemleri hakkında oldukça başarılı olan, İNG Bank müşteri hizmetleri hattı çalışanları, bankacılık işlemlerinde her konuda müşterilerine destek sunmaktadır.
Tüm bankacılık işlemlerini güvenli ve hızlı bir biçimde gerçekleştiren İNG Bank müşteri hizmetleri, 7/24 çalışarak müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her an hizmet sunmaktadır.
İşlemlerini şubeye gitmeden, bulunduğu yerden güvenli bir şekilde gerçekleştirmek isteyen kişiler, 0850 222 0 600 numaralı İNG Bank müşteri hizmetleri hattını arayarak, hem bireysel hem de kurumsal tüm bankacılık işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.
0850 222 0 600 İNG Bank müşteri hizmetleri hattını arayarak, kullanıcı kodu ve şifresini kullanan ve bu şifreler ile işlem yapan İNG Bank müşterileri, işlemlerini en güvenli şekilde gerçekleştirme imkanına sahip olmaktadır.
Kullanıcı kodu ve şifreyi bulunmayan veya unutmuş olan müşteriler, internetsubesi.ingbank.com.tr web adresi üzerinden, “Anında Şifre” seçeneği ile, şifrelerini hemen alabilmektedirler.

İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları

İNG Bank Müşteri Hizmetleri Kanalıyla Yapılabilecek İşlemler

Hem bireysel hem de kurumsal işlemlerin rahatlıkla gerçekleştirilebildiği, İNG Bank müşteri hizmetleri kapsamında 0850 222 0 600 numaralı hattı arayan banka müşterileri, hesap açıp kapatmaktan para transferlerine, kredi kartı işlemlerinden ödeme işlemlerine, yatırım işlemlerinden çek-senet işlemlerine kadar birçok konuda işlem gerçekleştirebilmektedir.

Bireysel İşlemler

0850 222 0 600 numaralı İNG Bank müşteri hizmetleri hattını arayarak yapılabilecek bireysel işlemler şunlardır;
Kullanıcıya ait hesaplar hakkındaki tüm işlemler,

Turuncu Hesap açılışları,
Kullanıcı işlemlerini içeren şifre, parola veya güvenlik işlemleri,
Para transferleri, kredi kartı veya banka kartı işlemleri, ödeme işlemleri,
Yatırım işlemleri,
Çek ve senet işlemleri,
Kredi işlemleri,
Şifre alma,
Hesap bağlama veya Hesap silme ya da çeşitli başvurular yapılabilmektedir.

İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları

Hesap İşlemleri

Bankanın bireysel müşterileri, hesapları hakkında her türlü işlemi İNG Bank müşteri hizmetleri hattını arayarak gerçekleştirebilmektedir. Bu işlemler;
Vadeli veya vadesiz hesaplara ait Hesap Bakiyesi verme,
Hesap Özeti veya Dekont Görüntüleme, E -Posta veya Faks olarak gönderme,
Likit Hesap İptali veya Güncellemeler…

İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları

Şifre – Parola İşlemleri

Müşteri güvenliği için gerekli olan tüm şifre, parola işlemleri İNG Bank müşteri hizmetleri hattı üzerinden en güvenli şekilde gerçekleştirilebilmektedir.
Anahtar Şifre İşlemleri,
SMS Şifre Tanımlamaları,
Kullanıcı Kodu ve Kullanıcı Şifresi iptalleri,
Kullanıcı Koduna Hold Koyma veya Kaldırma.
İnternet Şubesi Şifresi alma gibi işlemler için İNG Bank müşteri hizmetleri hattını arayan müşteriler, işlemlerini müşteri temsilcisi yardımıyla kolayca gerçekleştirebilir.
Ayrıca, Tarih/Saat Kısıtlama, Yetki Tanımlama, IP veya Hesap Kısıtlama veya Uyarı Tanımlama işlemleri de İNG Bank müşteri hizmetleri ve Telefon Bankacılığı aracılığıyla yapılabilmektedir.

İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları

Para Transferleri

Herkesin ihtiyaç duyabileceği para transferleri konusunda da en hızlı şekilde işlem yapabilmek için İNG Bank müşteri hizmetleri hattı üzerinden, müşteri temsilcileri ile görüşebilir, istediğiniz transferi istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.
Kendi hesabına havale, başkasının hesabına havale, nakit karta veya kredi kartına havale gibi tüm işlemlerin yanı sıra, EFT işlemleri ile düzenli ödeme talimatları da yapılabilmektedir.

Kart İşlemleri

Hesap Kartı İşlemleri,
Kredi Kartı İşlemleri,
Sanal Kart İşlemleri veya kartlara ait tüm bilgilerin alınması, değiştirilmesi veya iptal edilmesi gibi işlemler de İNG Bank müşteri hizmetleri kanalıyla yapılabilmektedir.

İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları

Ödemeler

Fatura ödemelerinden, vergi ödemelerine, cep telefonu lira yüklemesinden bağış işlemlerine kadar her türlü ödeme işleminin yapılabildiği İNG Bank müşteri hizmetleri biriminden, çeşitli ödeme talimatları da verilebilmektedir.

Kredi İşlemleri

Kredilere ait borç görüntüleme işlemleri veya ödeme işlemleri ile başvuru haricinde, kredileri ilgilendiren tüm işlemler yapılabilmektedir.
Diğer İşlemler
Repo işlemleri,
Hazine Bonosu,
Tahvil işlemleri,
Yatırım Fonları,
Döviz alımı ve satışı,
Vadeli Hesap Açma veya Kapama,
Çek Senet İşlemleri ile bankacılık işlemlerini içeren çeşitli başvurular da İNG Bank müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilmektedir.

Kurumsal İşlemler

Bireysel olarak yapılabilen tüm işlemlere ek olarak, İNG Bank müşteri hizmetleri aracılığıyla, işletmelerin ihtiyacı olabilecek olan, Üye İşyeri POS Bilgileri, Çapraz Kur İşlemleri gibi kurumları ilgilendiren, daha spesifik konularda hizmet sunulmaktadır.

İNG Bank Müşteri Hizmetleri ve Diğer Şubesiz İşlem Kanalları

İNG Bank Diğer İşlem Kanalları

ING Bank’ın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardan biri de ING Asistan hizmetidir.
ING Asistan, müşterilerin belirlemiş olduğu kurallara ve talimatlara uygun olarak, finansal veya finansal olmayan çeşitli konularda verilen talimatlara göre otomatik olarak çeşitli işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan ayrıcalıklı bir servistir.
0850 222 0 600 numaralı hattı arayarak Müşteri Hizmetleri kanalıyla gerçekleştirilebilen tüm işlemler ve daha fazlası diğer işlem kanalları ile de gerçekleştirilebilmektedir.
İhtiyaçları olabilecek birçok işlemi İNG Bank müşteri hizmetleri aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde yapan müşteriler, ING Bank’ın diğer işlem kanalları sayesinde de işlemlerini konforlu ve güvenli bir şekilde 7/24 tamamlayabilmektedir. Bunlar;
İnternet Şubesi,
ING Mobil,
ING Asistan gibi kanallardan işlem yapılabileceği gibi, ING Bank’ a özel Para Mara Uygulamasını kullanarak;
Para transferi gerçekleştirebilir, cep telefonuna lira yükleyebilir, temassız ödemeler yapabilir, İninal kart oluşturabilir veya kartsız para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
ING Bank’ın belirlemiş olduğu “Eski Köye Yeni Adet” sloganı ile diğer bankalardan daha çeşitli ve ayrıcalıklı hizmetler sunduğu ve sunmaya da devam edeceği anlaşılmaktadır.

İNG Kredi Hesaplama

İNG Bank Hakkında

1991 tarihinde kurulan, Hollanda Amsterdam merkezli ve çok uluslu bir şirket olan ING Group, ticari bankacılık, yatırım bankacılığı, sigorta ve portföy yönetimi konularında çeşitli hizmetler sunmaktadır.
Oyak Bank’ın %100 hissesini 19 Haziran 2007’de satın alan ING Group, 7 Temmuz 2008 yılından itibaren Türkiye’de İNG Bank olarak bireysel ve kurumsal müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir.
ING Bank’ın dünya genelinde 40’dan fazla şubesi ve 53 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.
ING Grubunun uygulamış olduğu Global stratejisi “İleriyi Düşün” (Think Forward) kapsamında müşterilerinin iş ve özel yaşamlarında hep bir adım önde olmasını sağlamak için çalışmaktadır.
Tamamen büyüme odaklı bir stratejiye sahip olan ING Bank, sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetler ve uyguladığı hizmet politikalarıyla fark yaratmaktadır.
İNG Bank Türkiye, bankacılık işlemleri için her zaman ve her yerden, en kolay ve en hızlı şekilde çözümler üreten bir banka olmak için çabalar.
İNG Bank Türkiye, bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra toplumsal projelere de destek veren bir bankadır.
Çalışanlarının gönüllülük faaliyetlerini tek çatı altında toplayarak, “İyiliğe Gönül Ver” sloganı ile “Turuncu Kalpler” kurumsal gönüllülük projesini hayata geçirmiştir ve bu proje kapsamında, tüm İNG Bank çalışanları yapmış oldukları etkinlikler ile, toplumsal projeleri desteklemektedirler.
İNG Bank çalışanları bu proje sayesinde, gönüllülük esaslı yapmış oldukları tüm çalışmaları sahaya taşıma imkanı bulmaktadır.


Yorum Yap

Yorum Yap