1. Ana Sayfa
  2. TAŞIT KREDİSİ
  3. ING Bank Taşıt Kredisi

ING Bank Taşıt Kredisi

ING Bank Taşıt Kredisi

ING Bank Taşıt Kredisi

Hayat standardımızı büyük ölçüde etkileyen unsurlardan birisi olan otomobiller yeni ekonomik şartlarda oldukça kolay satın alınamayan lüks ürünler arasında yer almaya başladı. Hem ikinci el hem de sıfır otomobil piyasasındaki fiyat artışları tüketicileri bu nedenle bir nebze caydırdı diyebiliriz ancak ING Bank taşıt kredisi ile bu sorunu ortadan kaldırabilmek mümkün; çünkü ING Bank’ın avantajlı taşıt kredisi kampanyasından faydalanarak dilediğiniz sıfır veya ikinci el otomobile esnek ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile kavuşabilirsiniz.

ING Bank Taşıt Kredisi

ING BANK TAŞIT KREDİSİ HAKKINDA DETAYLAR

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından olan İngiliz kökenli ING Bank, sunduğu tüm kredi türlerinde avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile tüketicilerin ihtiyaçlarını en kolay yollardan karşılayabilmesini sağlamaktadır. Bu prosedürlerini taşıt kredisi uygulamalarında da koruyan ING Bank’tan taşıt kredisi kullanmak isteyenler için detaylar şu şekilde;
ING Bank’tan taşıt kredinizi sıfır otomobiller ve sekiz yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için kullanabilmeniz mümkündür.
-Bankanın taşıt kredisi için sunduğu en uzun vade süresi 48 ay olup, tüm kredi tutarları ve vade seçenekleri için faiz oranı %2.69 olarak sabittir.
-Online olarak dilerseniz hemen 50 bin TL’ye kadar taşıt kredisini anında temin edebilmektesiniz.
-Krediyi kullandıktan sonra ödeme erteleme ve diğer esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilir; hayat sigortası ve kasko uygulamalarını da bankadan almanız durumunda faiz indirimi elde edebilirsiniz.

ING Bank Taşıt Kredisi

ING BANK TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

Hemen şimdi siz de ING Bank’ın resmi web sitesinden  ING Bank taşıt kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda da web sitesi üzerinden 50 bin TL’lik 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanmanız durumunda uygulanan %2.69 faiz oranı sonucu bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 2.063 TL’dir. Vade sonunda bankaya toplamda ödemiş olacağınız tutar ise 99.022 TL olacaktır. (50 bin TL tutarındaki kredi için ödemeniz gereken kredi tahsis bedeli 550 TL’dir.)

ING Bank Taşıt Kredisi

ING BANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU

Hemen şimdi siz de ING Bank taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak için bankanın resmi web sitesinden “TAŞIT KREDİSİ” sekmesine ilerleyerek başvuru yapabilir veya size en yakın ING Bank şubesine giderek başvuru formu, kimlik belgesi, ikametgah belgesi ve sıfır araçlar için proforma fatura ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap