1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. İnstagram İletişim Numarası

İnstagram İletişim Numarası

İnstagram İletişim Numarası

İnstagram İletişim Numarası

2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Krieger’ın iPhone için geliştirdiği instagram kaliteli filtreleri sayesinde sosyal ağ özellikleri ile popüler olan bir paylaşım programıdır ve İnstagram iletişim numaraları hep merak edilmektedir. Tüm dünyada instagram kullanıcı sayısının 700 milyondan fazla olduğu ve 150’den fazla ülkede kullanılan bir sosyal medya platformu olduğu düşünüldüğünde bunun nedeni net olarak anlaşılabilmektedir.

Instagram müşteri hizmetleri ile ilgili en başından beri tedbirli davranmakla birlikte bu kadar kalabalık bir kullanıcı kitlesine böyle bir hizmetin kullanılması mümkün olmamaktadır. Bunun yerine uygulama aracılığıyla işlevsel butonları ile yönlendirme yaparak çözüm bulmayı tercih etmektedir.

‘’Şifre unutmak’’ gibi olumsuz durumlarda ise kullanıcının mailine şifre yenileme url’si gönderilerek şifre edinebilirsiniz. Bunun dışındaki tüm sorunlar için ‘’Instagram yardım merkezi’’ aracılığıyla yetkililerle iletişime geçilebilmektedir. Ayrıca İnstagram müşteri hizmetleri için press@instagram.com adresine mail atılarak yardım alınabilir.

İnstagram İletişim Numarası

Fotoğrafları Paylaşmanın Yolu Instagram

Instagram gibi büyük sosyal medya platformları telefon ile iletişimi tercih etmemekle birlikte büyük bir iş yükünü ve maliyeti de engellemiş oluyorlar. Ancak İnstagram musteri hizmetleri üzerinden alınmasını istediğiniz tüm bilgileri Instagram yardım merkezi üzerinden de alabilirsiniz. Ama eğer isterseniz sosyal medya ile ilgili mevcut olan ajanslardan yardım alınarak, ücretli yardım talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda teknoloji forumlarında görev yapan freelancer adı verilen çalışanlardan uygun fiyatlarla yardım talep edilebilir.

İnstagram İletişim Numarası

İnstagram İletişim

Instagram ile ilgili sorunlarınıza yönelik alt tarafta yer alan iletişim formu sayesinde sorunsuz bir şekilde iletişime geçerek çözüm bulabilirsiniz. Ama tekrar belirtmek gerekirse İnstagram müşteri hizmetleri için bir çağrı merkezi bulunmamaktadır.  Bunun yerine İnstagram yardım merkezine ulaşılarak Türkçe dilinde yardım alınabilmek için iletişime geçilebilir.

Instagram için herhangi bir sorun durumunda İnstagram iletişim araçlarından olan 2 adet mail adresi bulunmaktadır. Yaşanılan bir olumsuzluğu şikayet etmek istediğinizde mobil uygulaması içinde bulunan menü sayesinde şikayette bulunabiliyor ve sorununuzu paylaşabiliyorsunuz. Bunun dışındaki tüm sorunlara yönelik instagram yetkililerine ancak mail yoluyla ulaşabiliyorsunuz.

  • help@instagram.com
  • complaint@instagram.com


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Güzel bir yazı olmuş. Bende hem bunu arıyordum. Teşekkür ederim.

  2. 3 ay önce

    Sweet web site, super pattern, real clean and utilise friendly.

  3. bu yazıyı çok aradım ama hiç bir şekilde doğru bilgi göremedim, sizlerin sayesinde hem doğru bilgiye ulaşmamı hemde zaman kaybından önlemiş oldunuz. Teşekkür ederim.