1. Ana Sayfa
  2. KREDİ ÇEŞİTLERİ
  3. İş Bankası ile En Hızlı Bir Şekilde Kredi Başvurusu

İş Bankası ile En Hızlı Bir Şekilde Kredi Başvurusu

İş Bankası ile En Hızlı Bir Şekilde Kredi Başvurusu

İş Bankası ile En Hızlı Bir Şekilde Kredi Başvurusu

İş Bankası müşterisi olanlar için basit bir şekilde anında kredi çekebilecekleri çok çeşitli sistemler mevcuttur. İşcep ya da internet şubesini tüketiyorsanız, dilediğiniz vakit giriş yaparak kredi müracaatı yapabilirsiniz. Banka şubesine gitmeden, bir ton evrakla imzayla uğraşmadan İş Bankası’nda, kredi imkanından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Ayrıca diğer bir çok faydalarından da yararlanmanız mümkündür. İş Bankası internet şubesine girdiğinizde bir çok bilgi birikimleri bulunmaktadır.

İş Bankası ile En Hızlı Bir Şekilde Kredi Başvurusu

Anında Kredi İş Bankası Nasıl Başvuru Yapılır?

İnternet şubesi kullanıyorsanız, “Kredilerim” menüsüne giriş yaparak burada tespit edilen seçeneklerden “Hızlı Kredi” sekmesini seçerek en hızlı bir biçimde kredi başvurusunu yapabilirsiniz. İşcep programı ile kredi müracaatı yapmak istiyorsak da yine aynı biçimde “Krediler” butonunun alt bölümünde bulunan “Hızlı Kredi” kısmına basarak, en hızlı şekilde kredi başvurunuzu yapmış olursunuz. Anında kredi, İş Bankası tarafından verilmektedir. Cep şubelerinden ya da İş Bankası şubelerine gidip birebir olarak görüşerek de alabilirsiniz.

İş Bankası, işcep ya da internet şubesinden yapabileceğiniz kredi müracaat sınırı 25 bin liradır. En fazla verilen vade ise 48 ay’dır. Vadelendirme imkanınız olan krediye müracaat kısmından halledebilirsiniz. Ayrıca onaylanırsa, kredi tutarınız banka bulunan vadesiz hesabınıza aktarılacaktır ve derhal kredinizi kullanmaya başlayabileceksiniz.

İşcep programı cep telefonunuzda yoksa mobil internet tarayıcınızdan, İş Bankası’nın resmi internet adresine girerek indirebilirsiniz. Uygulamada bir çok detaya yer verilmiştir. Her konuda bilgi bulabileceğiniz uygulamalardan biridir. Şubede ne yapıyorsanız tüm verileri burada da yapabilirsiniz.

Herkese Lazım İş Bankası Kredi Kartı

İş Bankası Anında Kredinin Özellikleri Nelerdir?

  • En çok 25 bin lira tutarında kredi çekebilirsiniz.
  • Bankanın şubesine gitmenize lüzum yoktur.
  • İnternet imkanınızın bulunduğu her kısımda 7/24 hatıranda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Onaylanın kredi tutarınız, derhal hesabınıza yatmaktadır.
  • Ödemeye başlama süreyi 30 gün ardından olarak belirlenmektedir.
  • Tabloda ki hesaplama tamamiyle misal emelli hazırlanmış olup, bankanın internet sitesinden en aktüel faiz oranları ile hatıranda kredi hesaplaması yapabilirsiniz.
  • İş Bankası, konuyla alakalı tüm kampanya şartlarını ve koşullarını değiştirme hakkını kendinde gizli tutmaktadır.

 


Yorum Yap

Yorum Yap