1. Ana Sayfa
  2. KREDİ KARTLARI
  3. İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Tüketiciler aniden ortaya çıkan nakdi ihtiyaçlarını gideremediklerinde bankaların sundukları finansal imkanlardan faydalanırlar. Bu imkanlardan faydalanmak için ise sıklıkla tercih edilen iki araç kredi kartları ve kredilerdir. Bu yazımızda ülkemizde sıklıkla tercih edilen ve bol avantajlı olmasıyla dikkat çeken İş Bankası kredi kartı başvurusu konusunu ele alacağız.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankasıyla Maksimum Avantaj

Türkiye’nin en büyük ve en köklü bankalarından birisi olan Türkiye İş Bankası, sunduğu kredi ve kredi kartı olanaklarıyla tüketicilerin ihtiyaçlarına anlık olarak yanıt verirken, bir yandan da onlara çok özel avantajlar sunmaktadır. Kredi kartlarında çeşitlilikleriyle dikkat çeken bankanın kartları ile ilgili detayları şu şekilde;

-İş Bankası’nın sunduğu kredi kartları Maximum özellikli olup, bu özellik sayesinde anlaşmalı iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde ve harcamalarda Maxi Puan kazanırsınız ve ayrıca ek taksitlendirme olanaklarından faydalanırsınız.

-Maximum özellikli kredi kartlarının bir artısı ise bankanın desteklediği kültür ve sanat faaliyetlerinde yapacağınız harcamalarda indirim kazanmanız olarak karşımıza çıkıyor. Örnek olarak CineMaximum salonlarında her gün saat 12:30’a kadar aldığınız sinema biletleri 8 TL’ye geliyor. Bunun dışında daha birçok sinema ve tiyatro etkinliği için indirimli bilet alabilme şansına sahipsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

-Kredi kartının bir avantajı ise İş Bankası’ndan hızlı kredi çekebilme olanağı sunmasıdır. Şubeye giderek başvuru yapmaksızın kredi kullanma olanağı sağlayan Maximum özellikli kredi kartınızla maksimum finansman elde edebilmektesiniz.

-Bankanın bazı kartları için uyguladığı kart aidatı ücretleri ise şu şekildedir;

Mastercard: 90 TL

Visa Klasik: 90 TL

Visa İş’te Üniversiteli: 55 TL

Bankanın uyguladığı alışveriş faiz oranı %2.02’dir ve gecikme faizi %2.52’dir. Kredi kartı ekstrenize ilişkin ödemeleri farklı bir banka üzerinden gerçekleştirmeniz durumunda 3.85 TL işlem bedeli uygulanmaktadır ve kart yenilemelerinde ise asıl kart için 8 TL, yedek kart için 4 TL ücret alınmaktadır. Farklı banka ATM’lerinden İş Bankası kredi kartınızla nakit avans çekmeniz durumunda 7,5 TL ücret kesintisi yapılmaktadır.

İş Bankası Taşıt Kredisi

İş Bankası Kredi Kartı Başvuruları

Türkiye İş Bankası’ndan kredi kartı almak için yapacağınız başvurular çok kolay. Hemen şimdi İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için size en yakın İş Bankası şubesine gidebilir ve başvurunuzu anında gerçekleştirebilir ve Maximum’un avantajlı dünyasından faydalanabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap