1. Ana Sayfa
  2. TAŞIT KREDİSİ
  3. İş Bankası Taşıt Kredisi

İş Bankası Taşıt Kredisi

İş Bankası Taşıt Kredisi

İş Bankası Taşıt Kredisi

Ulaşım sorunlarınızı ortadan kaldırmak ve ayağınızı yerden kesmek üzere otomobil sahibi olmak istiyorsanız veya sahip olduğunuz aracı artık değiştirip daha konforlu bir otomobile sahip olmak istiyorsanız o halde İş Bankası taşıt kredisi ihtiyacınız olan finansmanı sağlayarak, hayalini kurduğunuz otomobile kavuşmanızı sağlıyor. Bu yazımızda İş Bankası’nın yeni bir otomobil almak isteyenlere sunduğu avantajlı taşıt kredisini ele alacağız ve detayları ile krediyi inceleyeceğiz.

İş Bankası Taşıt Kredisi

İş Bankası Taşıt Kredisi ile Ayağınızı Yerden Kesecek

Türkiye’nin en büyük bankası olma özelliği taşıyan Türkiye İş Bankası, tüm kredilendirme alternatiflerinde ve bankacılık hizmetlerinde tüketicilerin ihtiyacı olan avantajları sunmaya devam ediyor. Yeni taşıt alacak olanlar için sağladığı taşıt kredisi ile de ayağınızı yerden kesmek için size fırsat sunuyor. İş Bankası’nın taşıt kredisine ilişkin detaylar şu şekilde;
Hızlı Kredi uygulaması ile anında başvuru olanakları İş Bankası’nın taşıt kredisi için de geçerlidir.
-Banka alacağınız taşıt kredisi için tüm tutarlarda sıfır araçlar ve ikinci el araçlar için 48 aya kadar vade imkanı sağlamaktadır.
-Bankanın tüm vade seçenekleri ve kredi tutarları için uyguladığı asgari faiz oranı %3 olarak sabittir. Kredinize ayrıca %0.5 asgari oranda tahsis ücreti uygulanmaktadır.
-Alacağınız kredi ile birlikte kasko uygulaması da banka tarafından sunulmaktadır ve 50 bin TL tutarında 34 yaşındaki bir müşteri için ortalama kasko bedeli bin 1750 TL’dir. (Kasko bedeli yaş, cinsiyet, meslek ve kredi tutarına göre farklılaşmaktadır.)

İş Bankası Taşıt Kredisi

İş Bankası Kredi Hesaplama

Otomobil sahibi olmak için İş Bankası taşıt kredisi kampanyası dahilinde 48 ay vadeli 50 bin TL tutarında taşıt kredisi kullanmanız durumunda bankanın uyguladığı faiz oranı %3’dür ve bu şartlar altında bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 2.203,50 TL’dir. Bu kredi için ödeme yapacağınız toplam ücretler ise 2.012,5 TL’dir. Bu bedelin içinde 262,50 TL tahsis ücreti ve 1.750 TL kasko sigortası vardır.

İş Bankası’dan Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi

İş Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Hemen şimdi siz de en yakın İş Bankası şubesine giderek İş Bankası taşıt kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli belgeler;
Nüfus cüzdanı
-İkametgah belgesi
-Gelir belgesi
-İkinci el taşıt için alınıyorsa araç ruhsatı
-Sıfır otomobil için alınıyorsa proforma faturadır.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. bende iş bankasından taşıt kredisi kullandım. o kadar banka arasında en iyisi bence iş bankası… faiz oranları diğerlerine göre çok iyi

  2. 2 ay önce

    Normalde hem bireysel hem de çalıştığım iş yerinden dolayı kurumsal olarak İş Bankası ile çalışıyoruz. Yaklaşık bir senedir almayı planladığım bir araba var fakat başka kredi borçları nedeni ile sürekli erteledim. Şuan maddi durumum daha iyi ve taşıt kredisi ödeyebilecek durumdayım. Sadece merak ettiğim konu şu; Şimdi benim almayı planladığım araba Jeep Cherokee ve 98 model. Yaşından dolayı kredi veremem gibi bir durum söz konusu olabilir mi acaba?