1. Ana Sayfa
  2. DİĞER KREDİLER
  3. İş Bankası Telefon Kredisi

İş Bankası Telefon Kredisi

İş Bankası Telefon Kredisi

İş Bankası Telefon Kredisi

Telefon alışverişlerinin kredi kartına taksit olmaması tüketicileri zor duruma sokabiliyor. Özellikle akıllı ve fiyatı yüksek telefon alışverişleri için oldukça büyük meblağlar söz konusu olabiliyor. Kredili ürün yönetmeliğine göre telekomünikasyon alışverişlerinde taksit olmaması elbette bazı teknoloji mağazalarını kapsamıyor. Ancak bu teknoloji mağazalarının olmadığı noktalarda insanlar genellikle bayilerden telefon alabiliyor. Bu da peşin fiyatına alışveriş anlamına geliyor. Telekomünikasyon firmaları faturalı hatta ek telefon kampanyaları yapsa da arada uçurum söz konusu olduğu için tüketiciler bu duruma pek yaklaşmayabiliyor. Ancak bankalardan bu duruma çözüm geldi. telefon kredileri sayesinde telefon alacak kişilere müjde verildi. Artık düşük faiz oranları ile telefon kredisi çekmek ve bunu 36 aya kadar bölmek mümkün.

İş Bankası Telefon Kredisi

İş Bankası’ndan Telefon Kredisi

İş bankası telefon alışverişlerine özel müşterilerine kredi kullandırıyor. Üstelik son derece avantajlı olan bu kredi sayesinde akıllı cihaz alımını taksitli olarak yapmak mümkün. Ayrıca faizi de son derece düşük. İş bankası telefon kredisi yüzde 1.20 faiz oranı ile kullandırılıyor. Bu çok düşük faizler ile kullanılan kredi en fazla 10 bin TL’ye kadar olabiliyor. Bu kredi ile tüketiciler son teknoloji akıllı telefonlara dahi sahip olabiliyorlar. Aynı gün içinde onaylanan bu krediler sayesinde hayalinizdeki telefonu almak için artık aylarca para biriktirmenize gerek kalmayacak.

İş Bankası Telefon Kredisi

Başvuru Şartları Nelerdir?

İş Bankası telefon kredisi için öncelikle yeterli KKB notuna sahip olmak gerekiyor. Ayrıca farklı bankalarda yüklü miktarlarda kredinin olmaması ve yeterli müşteri limitinin olması da diğer kıstas. Bu şartları taşıyan kişiler 0850 222 0 724 numaralı telefondan ya da en yakın İş Bankası şubesinden bu krediye başvuru sağlayabiliyor. Ancak bu kredi için zorunlu hayat sigortasının yapılması şart. Bu bedel kredi çekim esnasında tanımlanan kredi içerisinden tahsil ediliyor. Halkbank, Akbank, Garanti Bankası ya da Odeabank da çeşitli telefon kredileri ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Ancak İş Bankası geniş hizmet ağı ve düşük faizleri sebebi ile çok sık tercih ediliyor. 36 ay vadeye kadar kullanılabilen bu kredi sayesinde telefon alışverişlerine artık bir defada yüklü ödemeler yapma devri geride kaldı.


Yorum Yap

Yorum Yap