1. Ana Sayfa
  2. İhtiyaç Kredisi
  3. Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kre-di

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kre-di

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kre-di

İş Bankası’dan Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Türkiye İş Bankası, tüketicilerin imdadına yetişen günde 10 tl’ye 10 bin tl kredi kampanyası ile bankacılık sektöründe farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Bireysel müşterilerine ve müşterisi olmayan tüketicilere kampanyasından faydalanma imkanı sunan İş Bankası’nın kredi bilgilerini detaylandıracağız.

 

İŞ BANKASI’NDAN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Türkiye İş Bankası’nın dikkat çeken ihtiyaç kredisi kampanyasında günde 10 TL yani ayda 300 TL ile 10 bin TL tutarında kredi kullanabilmeniz mümkündür. Üstelik bankanın uyguladığı faiz oranı tüm faiz oranları ve vade süreleri için %2.60 olarak sabittir. Bu anlamda faiz uygulaması ile de dikkat çeken kampanyadan faydalanarak yaklaşan bayram masraflarınızı kolaylıklar karşılayabilmeniz de mümkündür. (Bu faiz oranı kredi notu 1.700 ve üzeri olan kişilerin başvuruları için geçerlidir.)

 

Kredi Hesaplama İşlemi

İş Bankası’nın günde 10 tl’ye 10 bin tl kredi kampanyasından faydalanarak kredi almanız durumunda aylık ödemeleriniz çeşitli kredi tutarları için şu şekilde olacaktır;
-Bankadan 36 ay vadeli olarak 25 bin TL tutarında bireysel ihtiyaç kredisi kullanmanız durumunda bankaya günlük olarak 39 TL yani aylık 1165,64 TL tutarında taksit ödemesi yapmanız gerekmektedir.
-Kampanya kapsamında alacağınız 36 ay vadeli 20 bin TL tutarındaki bireysel ihtiyaç kredisi için ise günlük 31 TL yani aylık olarak 932,55 TL tutarında taksit ödemesi yapmanız gerekmektedir.
-Aynı krediyi 40 bin TL tutarında 36 ay vadeli olarak almanız durumunda ise bankaya günlük olarak 62 TL yani aylık 1865,10 TL tutarında bir taksit ödemesi oluşacaktır.
Bankanın bu noktada sağladığı faiz oranının müşteri nezdinde kredi notuna bakılarak farklılaşabildiği unutulmamalıdır ve başvuru esnasında bu konu hakkında bilgi edinerek başvurunuzu gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

 

İŞ BANKASI KREDİ KAMPANYASINA BAŞVURU YOLLARI

Siz de günde 10 tl’ye 10 bin tl kredi kullanmak istiyorsanız bankanın resmi web sitesinden ihtiyaç kredisi sekmesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredinizi anında temin edebilirsiniz.
Ayrıca size en yakın İş Bankası şubesine giderek doğrudan başvuru formunu doldurarak da başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Bireysel ihtiyaç kredileri hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap