İş Fikirleri: Hiera Mantar Yetiştiriciliği – Devlet Desteği

Devlet Desteği ile Hiera Mantar Yetiştiriciliği

Hiera Mantar doğal istiridye mantarıdır ve bu işi profesyonel olarak yapmayı düşünüyorsanız, girişimcilere ürün pazarlaması, tesis kurulumu için devlet destek sağlıyor. Bu iş için 30.000 TL geri ödemesiz devlet desteği alabilirsiniz. Ülkemizin lider firmaların biri olan Hiera Mantar 2018 yılı desteklemelerinde çiftçilerimize her sene verilen Genç çiftçi proje dahilinde kültür ile istiridye mantarının üretimi için 30.000 TL geri ödemesiz hibe veriyor. Hibe için 2018 senesi başvuru tarihleri 02 ile 20 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacak.

Ödemelerinizi Hibe Gelince Yapıyorsunuz

Ülkemizin meşhur firmalarından biri olan Hiera Mantar, 2018 yılı desteklemelerinde çiftçilere sağladığı destek ile onların yanında olduğunu belirtti. Bu yıl için verilecek hibe ile profesyonel otomatik tünel sistemleri ile Türkiye’nin tüm illerinde çiftçiler ile iş birliği içinde olduklarını anlattı. Ödeme yönünden kolaylıklar getirileceği mantar üretim sistemlerini çiftçilere kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Hiera Mantar olarak 2015 senesinde 23, 2016 senesinde 36, 2017 senesinde 65 çiftçiye destek ve ödeme kolaylığı sağlayıp, kurulumları için yardımcı olduk. Ülke genelinde böyle projelerin %80’ini yaparak rakipsiz olduğumuzu da düşünüyoruz.

 

Başvuru Yapacak Kişilerde Aranan Kriterler

  • 18 ile 40 yaş aralığında bay ve bayanlar
  • Gelir düzeyleri resmi olarak belirsiz olanlar
  • Devlet kurumlarına kesinlikle borcu bulunmayanlar
  • Sigorta ya da Bağ-kur’u olmayan (eş durumunda da aynı şartlar geçerlidir.)
  • 20.000 nüfusun ve kırsal yerde ikamet edilmesi şarttır
  • Ç.K.S kaydı olma zorunluluğu bulunur

 

Yukarıda sayılı olan şartlara uygun olan herkes başvuruda bulunabilir. Hiera Mantar aracılığı ile ücretsiz proje verilerek hızlı ve kazanma oranınız yüksek bir şekilde başvuru yapmanız mümkün. Bu yüzden Genç çiftçi danışma hattını arayarak daha ayrıntılı bilgi ve ücretsiz proje hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hiera Mantar tesisleri nasıl kurulur, yorumları, Hiera Mantar ile alakalı desteklerin alınması hakkında bütün bilgileri sitemizden detaylı olarak incelemeniz mümkündür.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.