1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Türksat Kablo TV hizmeti ile binlerce müşteri, analog tv yayını üzerinden dijital tv yayını izleyebilmektedir. Büyük bir uydu haberleşme sistemi olan kablo tv’yi kullanabilmek için abonelik alınması gerekmektedir. Abonelik alabilmek için de hizmet talep edilen yerde kablo tv alt yapısının olması gerekmektedir. Gelişmiş ve büyük bir yayın ağı altyapısı olmasına rağmen yine de konumun uygun olup olmadığının sorgulanması gerekmektedir. Bunun en kolay yolu ise Kablo Tv müşteri hizmetleri servisini arayarak adres bildirip sorgulatmaktır.

Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kablo Tv hizmetinin başlamasından bugüne kadar geçen sürede uydu haberleşme sistemlerinde yaşanan gelişmelerden müşteriler de faydalanarak daha kaliteli ve fonksiyonel bir hizmet almaya başlamışlardır. İlk olarak sadece tv hizmeti ile başlayan bu serüvene zamanla ses ve internet gibi altyapılar da eklenerek daha geniş kapsamlı bir hizmet verilmeye başlanmıştır. Özellikle tv yayınları ile adından sıkça söz ettiren Kablo Tv’de talep edilmesi halinde HD ve UHD 4K gibi görüntü seçenekleri de bulunmaktadır. Bu hususlara dair tüm detaylı bilgilere Kablo Tv Müşteri Hizmetleri numarası olan 0850 804 44 44 üzerinden erişilebilmektedir.

Kablo tv hizmeti alan müşteriler, ihtiyaçları olması halinde çağrı merkezini aramanın yanı sıra kısa mesaj göndererek de hizmet talebinde bulunabilmektedir. Sms sistemi, özünde engelli vatandaşlarımız için geliştirilmiştir. Daha sonra yaygınlaştırılarak genele yayılmıştır. Engelli vatandaşlarımız cep telefonlarından “talep” yazıp 126 ya göndermeleri halinde çağrı merkezinden yardım talebinden bulunabilmektedir.

Kablo Tv Müşteri Hizmetleri

Kablo Tv müşteri hizmetleri oldukça gelişmiş yapıdadır. Acil olmayan durumlarda veya çağrı merkezînin yoğun olması hallerinde eposta gönderilerek çözüm talep edilebilmektedir. Oldukça kullanışlı olan eposta hizmeti sayesinde uzun süren çağrı merkezi beklemeleri artık tarihe karışmaktadır.

Kablo TV hizmeti daha çok Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgeleri ve civarlarındaki illerde verilebilmektedir. Yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi alt yapı hizmeti şimdilik sadece belli başlı yerlerde hazır bulunmaktadır. Onun dışındaki bölgelere de hizmet götürebilmek adına çalışmalara devam edilmektedir. 0850 532 4410 numaralı çağrı merkezi aranarak bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilmektedir.


Yorum Yap

Yorum Yap