1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Kablonet İletişim Numaraları

Kablonet İletişim Numaraları

Kablonet İletişim Numaraları

Kablonet İletişim Numaraları

Uydunet markası 15 Aralık 2016 tarihi itibari ile fiber internet hizmetini artık Kablonet markası adı altında yeni logosu ve yeni ismiyle vermektedir. Bu nedenle Kablonet iletişim numaraları yenilerek, müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kablonet aracılığıyla 100 Mbps’ye kadar sınırsız internet tarifelerinden sizin için uygun olanı seçebilir ve Türksat A.Ş tarafından sunulan Kablonet, KabloSES ve KabloTV hizmetlerinin hepsini bir arada tek fatura olarak ödeyebilirsiniz.

Kablonet İletişim Numaraları

Gerçek Fiber İnternet İçin Kablonet

Türksat A.Ş, Türkiye’de tek kablo operatörü olarak hizmet verirken; tümüyle kendisine ait olan fiberoptik altyapısı ile gerçek fiber internet kullanılabilir. Gerçek fiber internet kullanmak için Kablonet müşteri hizmetleri aramak ve iletişime geçmek yeterli olacaktır. , Kablonet sayesinde internet üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi yapabileceğiniz gibi, telefon hattına ihtiyaç duymadan 10 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar sınırsız ya da ekosınırsız tarife seçeneklerinden ihtiyacınıza uygun olanı yüksek hızlı internet hizmeti alabilirsiniz.

Kablonet için abone olmak için bir diğer neden ise;  çanak ihtiyacı olmadan Kablo TV aracılığıyla HD kalitesinde yayınları yüksek çözünürlüklü olarak izleyebilir ve tüm bunlar için tek fatura ödeyebilirsiniz.

Kablonet iletişim araçlarından herhangi birini kullanarak, size uygun olarak hazırlanmış olan paketlerden birini seçerek; hem evinizin bütçesini desteklerken hem de tüm keyiflerinizi bir arada yaşama şansını yakalayabilirsiniz.

Kablonet İletişim Numaraları

Kablonet İletişim

Tek kablo üzerinden bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız sistem sayesinde ihtiyaçlarınızla ekonomik fiyatlarla giderirken, maksimum hizmeti de alabilirsiniz. Kablonet üyeliği sayesinde tek kablo üzerinden hizmetleri alırken, tek fatura ödemenin keyfini de yaşayabilirsiniz.

Kablonet internet hizmetini kullanmak için Kablonet musteri hizmetleri aracılığıyla hızlı başvurunuzu yaparak bütün hizmetleri alabilir ve bulunduğunuz adreste Kablonet alt yapısı varsa internet başta olmak üzere TV ve telefon hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet iletişim kanalları aracılığıyla online olarak faturanızı ödeyebilir, borç ve fatura sorgulaması yapabilir ya da arıza kaydı bırakabilirsiniz.  Aynı zamanda 0 850 804 44 44 numaralı telefonu arayarak da telefonsuz internet kullanmanın keyfini çıkarmak adına istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap