1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Kamil Koç İletişim Numaraları

Kamil Koç İletişim Numaraları

Kamil Koç İletişim Numaraları

Kamil Koç İletişim Numaraları

1926 yılından beri hizmet veren Kamil Koç Otobüsleri A.Ş., ilk yolcu taşıma şirketi olarak hizmet verirken, müşteri memnuniyetini sağlamak için gerek elektronik ortamdan gerekse Kamil Koç iletişim numaraları ile iş ahlakı ve profesyonellik çerçevesinde verdiği hizmetlerle ilkleri başararak, lider olmaya devam etmektedir.

Türkiye’de toplam 67 il ve 271 ilçede hizmet veren Kamil Koç, Türkiye’nin her bölgesine erişebilir olma özelliğiyle de çok tercih edilmektedir. Son sekiz yıl yolcu sayısını % 134 artıran Kamil Koç, 2020 büyüme hedefleri içerisine 1800 araç olan filosu ile birlikte yıllık 30 milyon yolcu taşımayı almıştır. Bunun içinde müşterilerinin rahat iletişim sağlamaları adına Kamil Koç müşteri hizmetlerini de güçlü kılmak adına çalışmalarına devam etmektedir.

Kamil Koç İletişim Numaraları

92 Yıllık Tecrübe Kamil Koç’la Uzaklara Yolculuk…

Kamil Koç, 92 yıllık tecrübesi ile her zaman yolcularının memnuniyetine önem vererek, hizmet standartları belirlemeye devam ederken; yolcularının ihtiyaçlarını anlamak adına ve müşterilerine yakın olmak için 7/24 Kamil Koç iletişim numaraları sayesinde müşterilerinin soru ve sorunlarına çözüm üretmeye devam etmektedir.

Kamil Koç ile uzaklara yolculuk için bilet alımı sırasında sunduğu imkanlarla rahatınız kadar cebinizde düşünülmektedir. ‘’Yolcu kart’’ uygulamasını geliştirerek ‘’Bumerang’’ sistemine geçen Kamil Koç, müşterilerine hem indirimler sunarken hem de ‘’Para+Bumpuan’’ ile ödemelerinizi puanlarınızla yapabilme fırsatı sunulmaktadır. Aynı zamanda para puanlarınızla hediye kataloğunda bulunan ürünlerden alarak, sevdiklerinizi mutlu edebiliyorsunuz. Bumerang kartı ile ilgili detaylı bilgi almak için Kamil Koç iletişim numaraları üzerinden bilgi alabileceğiniz gibi, elektronik ortamdan da kart için başvuruda bulunabilirsiniz.

Kamil Koç İletişim Numaraları

Kamil Koç İletişim

İlklerin öncüsü olan Kamil Koç, ücretsiz 800’lü mesaj hattı sayesinde Kamil Koç müşteri hizmetlerini devreye sokan ilk firma olmayı da başarmıştır.

Yılların tecrübesi olan ve ilklerin firması Kamil Koç ile ilgili istek, şikayet, rezervasyon ya da bilet iptali gibi yolculuğa dair tüm işlemlerinizi yapabilmek için Kamil Koç iletişim numarası olan 444 0 562 numarayı arayabilir ya da internet sitesi üzerinden işlemlerinizin tümünü hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap