1. Ana Sayfa
  2. EK GELİR
  3. Köpek Gezdirerek Ek Gelir Elde Edin

Köpek Gezdirerek Ek Gelir Elde Edin

Köpek Gezdirerek Ek Gelir Elde Edin

          Günümüzün değişen ekonomik şartları neticesinde; artık bazı insanlara tek gelir getiren işler yetmemeye başlamıştır. İnsanlar bu değişen dünya düzenine karşı, daha rahat ayak uydurabilmek, kendilerinin ve ailelerinin refahını sağlayabilmek, yaşam kalitelerini arttırabilmek amacıyla daha fazla para kazanmak için bazen ikinci bazen üçüncü işlere giriyorlar. İşte bu sebeplerden kaynaklı olarak da ek gelir getirecek işler çok önemli hale gelmiş durumdadır. Ek gelir getirecek iş fikirleri de insanların ilgilerini her gün biraz daha çekmeye başlamıştır. Birçok çeşitte iş bulabilirsiniz ancak tabii ki her işin de kendine göre zorlukları vardır. Kendinizi bu zorlukları aşacak kapasitede görüyorsanız tabii ki amaçlarınızı gerçekleştirmek için ek gelir getirecek işlere başvurabilirsiniz.

Nasıl Yapabilirim?

Ailenizin ve sizin bütçenize, ekonominize katkı sağlayacak ek gelir getirecek işlerden biri de köpek gezdirerek para kazanmaktır. Aslında ilk duyulduğunda herkesin şaşkınlıkla karşılayacağı bu iş günümüzde hiç de azımsanmayacak ölçüde para kazandırmaktadır. Köpek gezdirmek son dönemlerde özellikle batı ülkelerinde yapılmaya başlanmıştır. Son zamanlarda ise; ülkemizde görülmeye başlanmıştır. Köpek gezdirme dediğimiz gibi yurt dışında ortaya çıkmış daha sonra popüler olmuş bir iştir. Köpek gezdirme işinde, köpeğini gezdirmeye vaki olmayan kişilere başvurup bu işe talip olduğunuzu bildirebilirsiniz. Ancak çevrenizdeki bireylere bu talebinizi iletirseniz daha olumlu bir dönüt alabilirsiniz. Çünkü insanlar tanımadığı kişilere köpeklerini emanet etmek istemeyebilirler. İşte bu işlemlerin ardından köpek gezdirme işini aldıysanız öncelikle; köpeği sahibinden alıyorsunuz ve köpeği gezdirebileceğiniz ortamlarda köpeği 30 dakika veya 1 saat gezdiriyorsunuz. Köpek; yürüyüp koştuktan sonra köpeği de alıp sahibinin yanına gidiyorsunuz ve köpeği sağlıklı bir şekilde teslim ettikten sonra 40 veya 50 lira arasında bir ücret alıyorsunuz. Gün içerisinde bu işte çok miktarda para kazanabilirsiniz. Çünkü bir köpeği yalnızca en fazla 1 saat dolaştırıyorsunuz. Akşama kadar bu işlemden 5 kez yapabilmeniz de gayet mümkün.

Günümüzün değişen sosyal hayatında belki de yalnızlıktan kurtulup bir dost edinmek için sahiplenilmiş köpeklerin sahiplerinden bu köpekleri alıp gezdirerek tabii ki para kazanabilirsiniz. Bu iş sonucunda ise ailenize ek gelir getirecek bir iş sahibi olmuş olursunuz.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (6)

  1. Köpek gezdirme işi son derece popülerleşmeye başladı. İlanlar her geçen gün artmakta…

  2. Son derece popüler ve mantıklı bir iş. Özellikle lüks semtlerde yapılabilir.

  3. 4 ay önce

    Bahçeşehir’de oturuyorum ve sürekli görüyorum elinde 5-6 köpek gezdiren insanları… Bende hemen bu işi yapmak için ön hazırlıklara başlıyorum.

  4. Bir dönem bu işi yapmayı düşündüm ama sonrasında kaldı tabi ki… Yazınızı okuduktan sonra tekrardan bir heves belirdi.

  5. Yazınızı okuduktan sonra internette bir araştırma yaptım. Çok ciddi paralar dönüyor bu işte…

  6. Ankara çayyolu-yaşamkent-bağlıca-eryaman civarlarında köpek dostlarınıza zaman ayıramıyorsanız severek köpeğinizi gezdirebilirim.(profilim 28 yaşında kamuda çalışan biriyim hem ek iş hem sevebileceğim bir iş olarak burdayım) 0506 168 13 27