Güncel Yazılar
Ana Sayfa / Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
PARAEXPRES.COM İNTERNET VE
MEDYA HİZMETLERİ

Kenan Sözer
Mail: kenan@paraexpres.com
GSM: 05363827719

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Tolga Sert
Mail: tolga@paraexpres.com
GSM: 05357281923

Haber Editörleri / News Editors
Mustafa Solan
Mail: mustafa@paraexpres.com

Binnaz Korkusuz
Mail: binnaz@paraexpres.com

Emin Yatağan
Mail: emin@paraexpres.com

Fikri Çeri
Mail: fikri@paraexpres.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Beril Mendilci
Mail: beril@paraexpres.com

Reklam / Advertise

Cem Tutar
Mail: cem@paraexpres.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
İbrahim Yankı
Mail: ibrahim@paraexpres.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Neslihan Şenocak

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle bulten@paraexpres.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

Servis Sağlayıcı / Service Provider
Veridyen İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Yazılım Firması / System Management
WordPress

Adres / Adress
Adalet Mahallesi, Manas Blv. Yanyolu No:47, 35530 Bayraklı/İzmir

MAİL: bilgi@paraexpres.com
TEL: 0212 153 22 52
FAX: 0212 153 22 53

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: 
© Copyrigth 2018 paraexpres.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında paraexpres.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. paraexpres.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

paraexpres.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili paraexpres.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on paraexpres.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on paraexpres.com are opened on a new page. paraexpres.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.