1. Ana Sayfa
  2. KREDİ KARTLARI
  3. Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Hayatımızı idame ettirmek için ihtiyacımız olan finansal kaynağı her zaman bulamayabiliriz. İşte bu gibi durumlarda devreye giren bankalar aracılığıyla kredilendirmelerden faydalanabilir ve ihtiyacımız olan finansmanı elde edebiliriz. Kredi kartları ve bireysel ihtiyaç kredileri bankaların tüketicilere sağladıkları finansman araçlarıdır. Biz bu yazımızda Türkiye’nin en önemli katılım bankalarından birisi olan Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu konusunu ele alacağız.

Kuveyt Türk Kredi Başvurusu ve Detaylar

KUVEYT TÜRK’TEN AVANTAJLARI BİTMEYEN KREDİ KARTI

Bireysel müşterilerine ve kurumsal müşterilerine özel olarak sunduğu finansmanlarla dikkat çeken Kuveyt Türk’ün kredi kartı hizmetleri de bir hayli avantajlıdır. Çeşitli isimlerle kredi kartlarını birbirinden ayrı avantajlarla sunan Kuveyt Türk’ün kredi kartlarını ve özelliklerini sıralayacak olursak;

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Sağlam Nakit Kart: Kuveyt Türk’ün oldukça avantajlı olan kredi kartlarından birisi olan Sağlam Nakit Kart aracılığı ile yurtiçinde tüm ATM’lerden 7 gün 24 saat faydalanabilmek mümkün.
Yaptığınız alışverişlerde kredi kartınızda altın puan biriktirirsiniz.
Banka bu kart için yıllık aidat ücreti almamaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerde kullanıma uygundur.
Sağlam Nakit Kart’ı kullanarak internet alışverişi yapabilir ve taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.Bankanın anlaşmalı olduğu kurum ve firmalarda yapacağınız ödemelerde vade farksız taksit imkanı ve ekstra taksitlendirme imkanı sunulmaktadır.

Kuveyt Türk Kredi Başvurusu ve Detaylar

Sağlam Kart: Kuveyt Türk’ün en avantajlı Kuveyt Türk kredi kartı olan Sağlam Kart’ta 12 ay boyunca her dönem içerisinde 200 TL ve üzeri harcama yapıp, son ödeme tarihinden önce ödeme yapan müşterilere 50 altın puan tanımlanmaktadır.
Kendi için 3 farklı grupta sağlanan Sağlam Kart; Klasik, Gold ve Platin adlı isimlerle verilmektedir.
Eğitim alanında ve sağlık alanında yapılacak olan harcamalarda peşin fiyatına 5 taksit imkanı vardır.
Nakit avans çekebilirsiniz ve bu işlem için faiz oranı oldukça düşüktür.
Bu kredi kartında da banka hiçbir yıllık ücret almamaktadır.
Bankaya aylık ödemelerinizi geciktirdiğinizde tarafınıza uygulanan geciktirme cezası faiz oranı %2.34’tür.

KUVEYT TÜRK KREDİ KARTI BAŞVURULARI

Şimdi size en yakın Kuveyt Türk Bankası şubesine giderek kredi kartı başvurularınızı nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ibraz ederek gerçekleştirebilir ve en kısa süre içerisinde Kuveyt Türk kredi kartı temin edebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap