1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Kuveyt Turk Musteri Hizmetleri

Kuveyt Turk Musteri Hizmetleri

Kuveyt Turk Musteri Hizmetleri

Kuveyt Turk Musteri Hizmetleri

Katılım bankacılığı alanında 30 yıldır hizmet veren Kuveyt Türk, büyüyen ve gelişen teknoloji ile birlikte hizmetlerini geliştirerek müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Birçok farklı alanda geliştirdiği hizmetlerini müşterilerine tanıtan ve onların bu alanda yaşadıkları sorunları çözen Kuveyt Turk musteri hizmetleri servisi ile alanında en iyilerinden birisi olmaktadır. Yılın her günü ve günün her anında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Kuveyt Turk Musteri Hizmetleri

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Numarası 444 0 123

Katılım bankası, faizsiz bir şekilde tüm bankacılık faaliyetlerinin gerçekleştirilip, kar ve zarar durumlarına dâhil olarak ortaklık, ticari faaliyetler ve finansal kiralama gibi yöntemler kullanan bir bankacılık yöntemidir. Ülkemizde bu alanda hizmet veren öncü kuruluşlardan birisi de Kuveyt Türk olmaktadır. En çok bilinen özelliği, müşterilerine doğrudan nakit kredi vermek yerine, ihtiyaç duydukları malı onlar adına satın alarak kiralama, vadeli satma ve ticari ortaklık kurmak gibi hususlardır. Esasında faizsiz bankacılık sistemi yatmaktadır. Bu konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Kuveyt Turk musteri hizmetlerini aramak yeterli olacaktır. 444 0 123 olan çağrı merkezinden bilgi edinmenin yanı sıra telefon bankacılığı adı altında birçok bankacılık işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir.

Kuveyt Turk Musteri Hizmetleri

Müslümanların çoğunlukta olduğu bir coğrafyada yaşıyoruz şüphesiz. Bu gerçekten yola çıkarak faizsiz bankacılığın bir ihtiyaç olduğu bankacılık sektöründe, Kuveyt Türk gibi çalışan bankalar da bulunmaktadır. Bunlardan en köklü ve tecrübelilerinden birisi olan Kuveyt Turk, sadece ülkemize değil, yurt dışına da hizmet vermektedir. Yurt dışından Kuveyt Turk musteri hizmetleri servisine ulaşmak için yukarıda vermiş olduğumuz çağrı merkezi numarasının başına ülkemizin alan kodunu koymak yeterlidir. Yani +90 444 0 123 numarasını tuşlayarak yurt dışından da müşteri hizmetlerine erişilebilmektedir.

Bazı operatörlerin 444’lü numaralara ücretlendirme koymasının ardından Kuveyt Turk, müşterilerine ücretsiz hizmet sunabilmek adına 0850 251 0 123 numaralı çağrı merkezini faaliyete geçirmiştir. Ülkemizde çeşitli lokasyonlarda kurulan çağrı merkezi servisi sayesinde Kuveyt Turk musteri hizmetlerine çok fazla beklemeden ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu sayede klasik çağrı merkezlerindeki gibi uzun süre beklemeye gerek kalmadan ihtiyaç duyulan işlemler hızlı ve kolayca gerçekleştirilebilmektedir.

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap