1. Ana Sayfa
 2. EK GELİR
 3. Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Günümüz de teknoloji bir hayli gelişme göstermektedir. Artık önceki dönemler gibi insanlar arasındaki iletişimsizlik bir nebze de olsa ortadan kalkarak devam etmektedir. İş yerlerinde artık telefon ile mesajlaşmak veya konuşarak haberleşmek yerine mail yolu ilet haberleşme imkanı sunulmaktadır. Mail yolu ile haberleşme hem daha pratik hem de daha fazla yorulmadan yapıldığı için çok tercih edilmektedir.

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır

Sizlere mail okuyarak paranın nasıl kazanılacağı hakkında bilgi verelim. Bunu bir örnek yardımı ile açıklayacak olur isek; diyelim ki hediyelik eşya satan bir dükkan var. Bu dükkan da hem reel olarak satış yapar iken sanal ortamdan da satış yapmak için internet sitesi açmış olsun. İnternet sitesinden de mail yolu ile sipariş aldığını varsayarsak hem reel olarak satış yapıp hem de internet ortamından siparişleri takip etmek bir hayli zor bir süreç olacaktır. Bu dükkan ise mail trafiğinin takibi için evinde interneti olan bir çalışan ile çalışmak isteyecektir. Sizin de eğer ki evinizde kullanmış olduğunuz internet ve bilgisayarınız var ise mail trafiğini yöneterek para kazanma olanağınız da var demektir.

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır

Sizler evinizde bilgisayar başında oturarak dükkanın kendi internet sitesine gelen maillere bakarak onların siparişlerinin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Elinize bir kağıt kalem alarak hangi kişinin hangi ürünü almak istediğini ve bunun tedarik sürecinin nasıl olacağını not almanı gerekir. Not aldıktan sonra da dükkan sahibi ile iletişime geçerek bu gerekli olan tüm bilgilerin ona ulaşmasını sağlarsınız. Hem dükkan sahibi reel ortam da satış yaparak ürünlerini satmış olacak. Ayrıca sizin maillere bakmanız durumunda internet üzerinden de satışını yapacaktır. İş oldukça basit olarak gözükebilir. Ancak sizin için önemli olan kısım gerekli tüm bilgilerin alıcından eksiksiz bir şekilde alınarak onun istediği siparişi dükkan sahibine iletmek olacaktır. Dükkan sahibi de bu bilgileri kullanarak kısa süre içinde istenilen ürünün tedarik aşamasını tamamlayacak ve ürünün kargo vs. gibi işlerinin yönlendirilmesini yapacaktır.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (8)

 1. Mail okuma işini yapmak istiyorum. İş verenleri nereden bulabilirim

 2. Mail işini yaparım

 3. Ben de bu işi yapmak istiyorum. Bana ulaşabilir misiniz?

 4. Mail okuma işini yapmak için nereye başvurmak gerekiyor?

 5. Daha önce bir sitenin canlı destek bölümünde çalıştım. Rahat bir iş ama getirisi düşük

 6. Seri ilanlar kısmında okumuştum. Bu tarz işçi arayanlar var. Maaş asgari ücret veriyorlar. Araştırın.

 7. 4 ay önce

  Daha ne işler duyacağız kim bilir 🙂

 8. 3 ay önce

  güzel bir yazı olmuş fakat bu imkanı sunan firmaları nasıl bulacağız bununla alakalı bir yazı yazarsanız sevinirim ayrıca güzel ve dolu dolu bir site yapmışsınız tebrik ederim