1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Metro Turizm İletişim Numaraları

Metro Turizm İletişim Numaraları

Metro Turizm İletişim Numaraları

Metro Turizm İletişim Numaraları

Metro Turizm iletişim numaralarına geçmeden önce firmanın gelişim süreci hakkında bilgi sahibi olunması neden bu kadar tercih edildiği hakkında bilgi sahibi olunmasına yardımcı olacaktır. Metro Turizm, Türkiye’de ulaşım lideri olarak, taşınan yolcu sayısı ve ciro büyüklüğü açısından en büyük kara yolu taşıma şirketi olup, kendine ait 495 olmak üzere 1303 otobüsü ile ülkenin dört bir köşesine yolcu taşımaktadır.

Metro Turizm yolcularına yönelik tüm detayları düşünerek güçlü sermayesi ile 79 ilde 1000’den fazla acentası ve Metro Turizm müşteri hizmetleri ile günde ortalama 1400 sefer ile müşterilerine hızlı ve kolay iletişim fırsatı sağlamaktadır. Metro Turizm, yılda 19 milyon yolcu taşıyarak en geniş ulaşım ağına sahip olan ulaşım firması olarak yıllardır hizmet vermektedir.

Metro Turizm İletişim Numaraları

Aklınızdaki Her Yere Metro Turizm’le Yolculuk

Metro Turizm ile aklınızdaki her yer size yakınlaştırırken, tek yapmanız gereken Metro Turizm iletişim numaraları sayesinde bilet alım işleminizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmektir. Lüks araçları sayesinde uzak yolculukları bile keyifle yapabileceğiniz Metro Turizm, yolcuları ve yolcu yakınları içinde her türlü detay düşünerek hizmet vermektedir.

Sevdikleriniz bekliyor ve nerede olduğunu merak ediyorsanız, Metro Turizm’e ait olan internet adresi üzerinde yer alan ‘’Yolcum nerede?’’ menüsünü kullanarak ya da Metro Turizm musteri hizmetleri aracılığıyla, bilette yer alan referans numarası, sefer numarası ya da otobüs plakası bilgilerinden herhangi birini kullanarak sorgulama yapabilirsiniz.

Yolcularının rahatlığını her açıdan düşünen Metro Turizm, sunduğu ‘’ Passenger Card’’ sayesinde bütçenizi de desteklemeyi ihmal etmiyor. ‘’Passenger Card’’ ile yaptığınız her bilet alımında %10 parapuan imkanı sunulurken; karta sahip olmak için internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilir. Detaylı bilgi almak için de Metro Turizm iletişim numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Metro Turizm İletişim Numaraları

Metro Turizm İletişim

Yıllardır ulaşım lideri olarak hizmet veren Metro Turizm’e düşüncelerinizi, eleştirilerinizi ya da fikirlerinizi iletmek için firmaya ait olan internet sitesi üzerindeki iletişim formunu doldurarak ya da Metro Turizm iletişim numaraları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Metro Turizm ile kusursuz bir yolculuk adına Metro Turizm iletişim numarası 0850 222 34 55 arayabilir ya da 0 505 182 34 55 WhatsApp numarasından yazabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap