1. Ana Sayfa
  2. DİĞER KREDİLER
  3. Motosiklet kredisi veren bankalar

Motosiklet kredisi veren bankalar

Motosiklet kredisi veren bankalar

Motosiklet kredisi veren bankalar

Ülkemizde hizmet vermekte olan bankalar kullanıcıların isteğine bağlı olarak birçok kredi ürününü bünyesinde bulundurmaktadır. Özellikle motosiklet kredisi de popülerleşmeye başlayan kredi türleri arasındadır motosiklet kredisinin vermiş olduğu imkanlar sayesinde kişiler uygun faiz uzun vadeler aracılığıyla rahatlıkla motosiklet hayallerini gerçeğe dönüştürebilirler.

Motosiklet kredisi veren bankalar

Motosiklet kredisi nedir?

Bu kredi tıpkı taşıt kredisine benzeyen bir yapıya sahiptir. Tıpkı araç kredisi gibi vadeler üzerinden motosikleti alarak bunu her ay boyunca bankaya ödemenize neden olur. Bankada kişiler kendi bütçelerine bağlı olarak oranları belirleyebilir. Buna göre ödeme işlemlerine başlayabilirler. Tıpkı taşıt kredilerinde olduğu gibi motosiklet kredilerinde de iki farklı seçenek karşımıza çıkıyor. Bunlardan ilki 0 motosikletler olurken İkincisi ise ikinci el motosikletler olmaktadır. Tabi bu kredi türlerini almak isteyen kişilerin önüne farklı şartlar getirilir genel olarak bankalardaki vade oranları ise 36 ile 48 ay arasında değişmektedir. Tabii bunun yanında belirtmemiz gereken diğer konu ise bankaların çoğunun Motosikletin tamamına kredi vermemesidir sadece nadir olarak bazı bankalar motosikletin tamamına kredi veriyor. Motosiklet için kredi veren bankalar ise şu şekilde sıralanmaktadır.

Motosiklet kredisi veren bankalar

Qnb Finansbank

Motosiklet kredisi Türkiye’nin özel sermayeli bağlı kuruluşlar arasından biri olan Qnb Finansbank tarafından da sunuluyor. Motosiklet kredisi sunan bankalardan biri olan banka, en popüler motosiklet firmalarına ulaşmayı mümkün bir hale getiriyor. Banka tarafından en fazla olarak 48 ay vadeye göre kredi alınabilir. Buna uygun olarak kişilerin diğer konuları da dikkate alınarak kişiler için özel olarak bir ödeme planı oluşturulur banka üzerinden başvurular ise internet şubeleri üzerinden rahatlıkla yapılabilir.

Yapı Kredi Bankası

Motosiklet kredi başvurusu için başvurabileceğiniz diğer bankalardan biride Yapı Kredi olmaktadır. Bu banka aracılığıyla 0 motosikletler veya ikinci el olmak üzere motosikletlere ulaşabilirsiniz banka tarafından en az 1000 TL alabilir ve bunu 36 aya Varan vadeler üzerinden ödemeye başlayabilirsiniz bankaya başvurular bizzat şubeleri üzerinden olabileceği gibi aynı zamanda internet bankacılığı kullanarakta motosiklet kredisi için başvuru yapılabilir. Şube üzerinden yapılan başvurularda kredi miktarını biraz daha arttırmak mümkün olacaktır.


Yorum Yap

Yorum Yap