1. Ana Sayfa
  2. DİĞER KREDİLER
  3. Odeabank 8444 Servisi ile SMS Kredi Nasıl Alınır?

Odeabank 8444 Servisi ile SMS Kredi Nasıl Alınır?

Odeabank 8444 Servisi ile SMS Kredi Nasıl Alınır?

Odeabank 8444 Servisi ile SMS Kredi Nasıl Alınır?

Bankacılık sektörünün son yıllarda ortaya koyduğu gelişmeler tüm şartları değiştirdi. Tüketiciler artık ihtiyaçları olan her türlü nakdi olanağa çok hızlı bir şekilde erişebiliyorlar. Bankalar sahip oldukları kaynakları kolay yoldan dağıtırken bir yandan da faiz geliri elde etmektedirler. Hal böyle olunca kredilendirme içi kolaylık sağlamak oldukça iyi bir seçenek oluyor. Biz siz için bu yazımızda Odeabank sms kredi başvurusu konusunu ele alacağız.

Odeabank 8444 Servisi ile SMS Kredi Nasıl Alınır

SMS KREDİ NEDİR, NASIL ALINIR?

SMS aracılığı ile kredi başvurusu yapma 2000’li yılların başında bankalar tarafından başlatılan bir uygulamadır. O zamanlarda henüz yaygınlaşmakta olan kısa mesaj sistemlerinin kullanımı bu amaç ile kullanılmaya başladığında tüketiciler oldukça yüksek bir rağbet gösterdiler. Şubesiz bankacılığın en önemli adımlarından birisi olan SMS kredi başvurusu ile tüketicilerden T.C. kimlik numaraları, talep ettikleri kredi tutarı ve aylık gelir bilgileri talep edilerek kredileri taraflarına tahsis edilmekteydi. Aynı uygulama bugün de devam etmekle birlikte artık çok daha hızlı ve kolay bir işleyişe sahip. Zira akıllı telefonlarla çevrili olan hayatımızda sms ile kredi başvurusu yapmak kadar kolay bir şey olamaz.

Odeabank 8444 Servisi ile SMS Kredi Nasıl Alınır

ODEABANK’TAN SMS İLE KREDİ ALMAK ÇOK KOLAY!

Türkiye’de müşteri portföyünü son yıllarda büyük ölçüde genişletmeyi başaran Odeabank, bankacılık hizmetlerinde hız ve kaliteye büyük ölçüde önem veriyor. Bu kapsamda SMS bankacılığı ile de tüketicileri etrafında toplayan banka Odeabank sms kredi başvurusu ile anında kredi imkanı sunuyor.

Cep telefonunuzdan kısa mesaj ekranına giderek KREDIM boşluk T.C. kimlik numaranızı yazıp 8444’e kısa mesaj atmanız Odeabank sms kredi başvurusu için yeterli olacaktır. Banka kısa mesajınız sonrasında sizinle ilgili olarak bir değerlendirme yaptıktan sonra tarafınıza dönüş yapacaktır ve eğer kredi başvurunuz onaylanırsa bu durumda çok kısa bir süreliğine bankanın şubesini ziyaret ederek kaydınızı tamamlayabilir ve kredinizi alabilirsiniz. Eğer Odeabank müşterisiyseniz bu durumda şubeyi ziyaret etmenize dahi gerek kalmadan kredinizi anında hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
Şubeye gidecek olan tüketiciler için gerekli belgeler;
Nüfus Cüzdanı
İkametgah Belgesi
Gelir Belgesi / Vergi Levhası


Yorum Yap

Yorum Yap