1. Ana Sayfa
  2. Konut Kredisi
  3. Odeabank Konut Kredisi

Odeabank Konut Kredisi

Odeabank Konut Kredisi

Odeabank Konut Kredisi

Uzun yıllar kira ödemenize karşın ev sahibi olamamak oldukça zorlayıcıdır. Aynı maliyetle bir ev sahibi olabilmek imkanı ise oldukça kolay. Bu şansa sahip olabilmenin yolu ise konut kredisi kullanarak aylık taksitlerle kira öder gibi borç ödemek ve vade sonunda ev sahibi olmaktır. Bu kapsamda en avantajlı konut kredisi imkanlardan birisi olan odeabank konut kredisi hakkında detayları sizlerle paylaşacağız. Sizler de eğer bu avantajlar sizin için de uygunsa, Odeabank’tan kredinizi almak üzere başvurunuzu yapabileceksiniz.

Odeabank Konut Kredisi

ODEABANK’TAN EV SAHİBİ YAPAN KREDİ

Türkiye’nin önde gelen yabancı kökenli bankalarından birisi olan Odeabank, geçtiğimiz yıllarda sunduğu kampanyalarla müşteri portföyünü büyük ölçüde genişletirken, özel bankacılık sektörünün de yıldızları arasında yer almaya başladı. Konut kredisi ile de ev sahibi olmak isteyenlere özel imkanlar sunan Odeabank’ın konut kredisine dair detaylar şu şekildedir;
-Bankanın sunduğu konut kredisi 120 aya kadar vadeli olarak tahsis edilmektedir. Daha uzun süreli konut kredisi için ise ipotekli kredilendirme seçeneğini bankaların şubesinden öğrenebilmek mümkündür. Ancak unutulmamalıdır ki bankanın bu uzun süreli vade seçeneklerinde taksit tutarında ciddi bir düşüş olmamaktadır ve bu nedenle de 120 aya kadar vade tercih edilmelidir.
-Bankanın sunduğu konut kredisi kapsamında alınan konut vade sonuna kadar ipoteklenmektedir.
Konut kredisi için uygulanmakta olan faiz oranı vade süresi ve kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir.
-Banka alınacak olan konutun ekspertiz bedelinin maksimum %80’ine kadar kredilendirme sağlamaktadır.
-Konut sigortası ve DASK uygulaması zorunlu koşulan uygulamalardır.

Odeabank Konut Kredisi

ODEABANK KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Bankadan alacağınız 200 bin TL tutarındaki bir konut kredisi için 96 ay vade seçeneğini tercih etmeniz durumunda bankanın uyguladığı faiz oranı %1.4’tür. Bu durumda da bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 3.800,44 TL’dir. Bu durumda vade sonunda bankaya ödemiş olacağınız toplam tutar ise 364.841,78 TL olacaktır.

ODEABANK KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU

Şimdi siz de ev sahibi olmak için odeabank konut kredisi başvurunuzu gerçekleştirmek üzere size en yakın Odeabank şubesine;
-T.C. kimlik belgesi
-Gelir belgesi
-Son 3 aya ait ikametgah belgesi ile giderek başvurunuzu tamamlayabilir ve odeanbank konut kredisi ayrıcalıkları ile ev sahibi olabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap