1. Ana Sayfa
  2. DİĞER KREDİLER
  3. Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu

Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu

Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu

Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu

Ülkemizde faaliyet göstermeye başladığından bu yana her geçen gün biraz daha büyüyen Odeabank pratik kredileri ve uygun faiz oranları ile gündemde. Artık bireysel anlamda çalışmalarına hız veren bu banka teknoloji açısından da rakiplerine taş çıkarıyor. Hem kolay hem de pratik olan internet bankacılığı sayesinde şubesiz bankacılığın en güzel örneklerinden biri haline gelmiş durumda. Odeabank müşterileri bu internet bankacılığı sayesinde dakikalar içinde kredi kullanabiliyor ya da dünyanın öbür ucuna para gönderebiliyor. Ayrıca masrafsız pek çok ürünü ile de yeni banka arayışında olanları adeta cezbediyor. Bayramın yaklaşması ile birlikte kredi yarışına giren bankalar arasına Odeabank da eklendi. Odeabank SMS ile başvuru sağlanabilen kredi ürünü ile bayramda meydana gelebilecek her türlü masrafı hafifletmeye kararlı…

Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu

Nakit Hazır Kredisi

Odeabank’ın kredisi olan nakit hazır ürünü kullanıcıların yüzünü güldürecek. Çünkü çok cüzi rakamlara kullanılabilen bu kredinin geri ödemesi de kolay. Bu krediyi 3 bin TL ile 10 bin TL arasında kullanmak mümkün. 3 bin TL’yi 9 aya kadar vadelendirip kullanmak isteyenler 0.99 faiz oranı üzerinden faydalanabiliyor. Eğer 36 ay vadede 10 bin TL kullanmak isterler ise yüzde 1.45 faiz oranı üzerinden faydalanılacak. Üstelik taksitler yalnızca 376 TL oluyor. odeabank2ın bayram ertesi böyle bir kampanya yapması binlerce Odeabank müşterisinin yüzünü güldürdü. Kredi notu yeterli olan herkes bu ürünlerden faydalanabiliyor.

Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu

Cepten Başvuru Yapmak

Herkes internet bankacılığı kullanmıyor olabilir ya da herkes şubeye gitmek istemeyebilir. İşte bu noktada bankaların SMS başvuruları devreye giriyor. Odeabank da SMS ile bu kredisine başvuru kabul ediyor. Eğer bu krediye telefon aracılığı ile başvuru yapmak isterseniz KREDİM yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazılır ve 8444’e SMS atılır. SMS başvurularının sonuçları aynı gün içerisinde tarafınıza iletilir. Başvurusunun olumlu olması durumunda hemen en yakın Odeabank şubesi ile görüşebilirsiniz. Bu kredi sayesinde bayramda tatile gidebilir ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı kullanıyorsanız bu platform üzerinden de krediye başvuru yapmak ve onay sonrası kullanmak mümkün.


Yorum Yap

Yorum Yap