1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Onur Air Müşteri Hizmetleri

Onur Air Müşteri Hizmetleri

Onur Air Müşteri Hizmetleri

Onur Air Müşteri Hizmetleri

Günümüzün en önemli ulaşım yollarından birisi olan havayolu, uzun mesafeleri kısaltan, zamanı uzatan ve güvenilir bir ulaşım imkanı tanıyan etkin bir araçtır. Ülkemizde bu hizmeti sağlayan birçok şirket bulunmakla beraber en çok bilinenlerin başında Onur Air firması gelmektedir. 1992 yılında başladığı uçuşlarına çeşitli kampanyalar ve uygun fiyatlarla yenilerin ekleyerek giderek büyümektedir. Onur Air müşteri hizmetlerini arayarak firmanın uçuşları ile ilgili daha detaylı bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Onur Air Müşteri Hizmetleri

Onur Air Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Onur Air, birçok uçuşunu Atatürk Havaalanı’ndan yani İstanbul’dan gerçekleştirmektedir. Bu uçuşlardan 12 tanesi sadece yurtiçindeki belli havaalanlarına olmaktadır. Yurtdışında ise 25 farklı ülke olmak üzere toplamda 120 civarında farklı noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Anlaşılacağı üzere uçuşlarının birçoğu yurtdışına gerçekleştirilmektedir. Bunların bazıları tarifeli olurken bazıları da tarifesiz olarak doğrudan gerçekleştirilmektedir. Kendileri tarafından yapılan istatistiklere göre de faaliyete başladıkları ilk uçuştan bu yana yaklaşık 100 milyon yolcu taşıma başarısına ulaşmış bulunmaktadır.  Bu büyük başarının arkasında kampanyaları ve indirimlerini büyük bir özveriyle müşterilerine ulaştıran Onur Air müşteri hizmetleri servisinin de payı büyüktür.

Onur Air Müşteri Hizmetleri

Onur Air çağrı merkezine 0850 210 6687 numarası üzerinden 7 gün 24 saat boyunca rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Günün her anında uçuş saatleri, uçuş noktaları, rezervasyon ve bilet satışı gibi uçuşlarla ilgili tüm işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca bileti açığa alma ve erteleme gibi ihtiyaçların hasıl olması durumunda da yine çağrı merkezi üzerinden bu tür işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Biler almak amacıyla Onur Air müşteri hizmetleri arandığı vakit sade, standart ve özel paket olmak üzere 3 farklı uçuş alternatifi sunulmaktadır. Sade paket, en uygun uçuş ücretinin alındığı pakettir. Ücretsiz bagaj dışında pek bir özelliği veya ayrıcalığı bulunmamaktadır. Standart pakette ise sandviç ve içecekle beraber 20 kg üzeri bagaj ve koltuk seçimi seçenekleri bulunmaktadır. Özel pakette ise özel geniş ve ferah koltuklar, 25 kg üzeri ücretsiz bagaj ve sandviçle içecek alternatifleri bulunmaktadır. Genel olarak bahsi geçen hususlara ve hizmetlere dair daha detaylı bilgilere erişmek için Onur Air çağrı merkezini aramak yeterli olacaktır.


Yorum Yap

Yorum Yap