1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Otantik Kumpir ve Bayilik Bilgileri

Otantik Kumpir ve Bayilik Bilgileri

Otantik Kumpir ve Bayilik Bilgileri

Otantik Kumpir ve Bayilik Bilgileri

Hazır yemek (fast food) sektörüne sağlıklı, hijyenik ve kaliteli ürünler kazandırmak için, yeni konsept geliştirmek amacı ile 1989 senesinde Ankara Kızılay’da ilk şubesini açtı. Otantik hedeflediği konsept üzerine kalite, güler yüzlü hizmet, müşteri memnuniyeti belirlemiş oldukları felsefe ile ilerlemişlerdir. Bugüne kadar hızla büyüyen ve gelişen bir aile olarak müşterilerine hizmet sunabilmek için çalışıyorlar.

Lezzet serüveni 7000 senelik olan, patatesi uzman ellerde şölene dönüştüren Otantik, 40’ın üstünde bulunan lezzet durakları ile kumpir denildiği zaman aklımıza gelen ilk yerdir. Ayrıca kumpirin yanı sıra sandviç, tost, salata, makarna ve ızgara gibi çok çeşitli lezzetlere de ev sahipliği yapıyor. Otantik her geçen gün artan lezzet sevenleri ve kararlı yönetim ile yeniliklere açık ve istikrarlıdır.

 

Otantik Kumpir Bayilik Sistemi

Başlangıç Bedeli: 1 defaya mahsus olmak üzere ödenen başlangıç bedelinin esasları, franchise sözleşmesinde belirtilmiştir. Restoran ve fast food üniteleri için bu sözleşme farklılık gösteriyor.

 

Fast Food Konsepti

Alışveriş merkezi hazır yiyecek (fast food) modeli için, 50 ile 80 metrekare sinema, iş merkezleri, alışveriş merkezleri 18 ve 35 yaş arası grubunun çok yoğun olduğu bölgeler, Otantik fast food için bölgede bulunan iş yeri ve ofis yoğunluğu ile konut sayısı dikkate alınır.

 

Cafe House & Restoran Konsepti

İşletmede nefis lezzetlerin tadına bakarken sağlıktan da ödün vermeyen bir konsepttir. Otantik Cafe’de, fast food yemeklerin tersine müşterilerin yemeklerini yemelerinden hemen sonra, çay ya da kahvelerini içebilirler. Ayrıca çok çeşitli lezzetleri bir arada bulabileniz mümkündür. Daha detaylı franchice eğitimi vermek ve Ar-ge çalışmalarını daha ileriye taşıyabilmek için hizmet vermektedirler. Ana üs olarak belirlenen Otantik Akademi de hizmet verip fast fooddan ayrılarak Cafe House restoran ile çalışmak isteyen bayi adayları ve çalışan personeli eğitmektedirler.

Restoran- Cafe konsepti için 100 ile 150 metrekare ve üzeri alanlar kullanılır. Dolayısıyla bu alanda fizibilite çalışmalarını tamamlayıp, uygun olan lokasyonlarda ki mekanlara bayi adaylarını yönlendirme işlemini yapmaktadırlar. Firma müşterilerine daha fazla hizmet verebilmek için bayilerini hızla arttırmaya yönelik çalışmaları bulunuyor.

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap