1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Papara İletişim Numaraları

Papara İletişim Numaraları

Papara İletişim Numaraları

Papara İletişim Numaraları

2016 yılının Nisan ayında kurulan ve ‘’Elektronik Para Kuruluşu’’ olarak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan izin alarak aynı yıl Ağustos ayında faaliyete geçen kuruluştur. Papara, Türkiye’de bir ilki başararak Mastercard ve Bankalararası Kart Merkezi olarak ön ödemeli bir kart üreterek; MasterCard logolu olarak müşterilerin kullanımına sundu. Siz de Papara müşterisi olmak istiyorsanız Papara iletişim numaralarından ulaşabilir, hızlı bir şekilde Papara ailesine katılabilirsiniz.

İkinci yılını dolduran ve 50 kişiden fazla çalışanı ile yüz binlere hitap eden Papara, yaklaşık 7 saniye gibi kısa bir sürede işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Papara İletişim Numaraları

Dijital Cüzdan Papara

Papara dijital cüzdan olarak düşünülse de alternatiflerine göre çok daha fazla avantajlara sahip bir uygulamadır. Aynı zamanda diğer dijital cüzdanlardan farklı olarak para transferleri gibi farklı alanlarda hizmet desteği de sağlamaktadır. Paparalı olmak adına internet sitesi üzerinden üye olabileceğiniz gibi, üye olmak adına Papara müşteri hizmetlerinden de destek alarak; kısa bir sürede hesap açtırmayı başarabilirsiniz.

Hesap açılıp onaylama işlemlerinin tamamlanması ardından kart sahibi olmak adına minimum 10 TL olmak üzere para aktarımı gerçekleştirmeniz gerekiyor. En son ve en önemli bölümde ise, ”Papara Card” bölümüne giriş yaparak başvuru işlemlerini başlatıp, adres bilgisi girerek tüm işlemleri onaylıyorsunuz. Bu işlemleri elektronik ortamdan yapabileceğinizi gibi Papara iletişim numaraları aracılığıyla da yapabilirsiniz. Sonrasında kart tarafınıza ulaştırılacaktır.

Papara İletişim Numaraları

Papara İletişim

Papara sadece dijital cüzdan görevini görmenin dışında birçok avantajda sağlamaktadır. Bunların en başında ise, para yükleme işlemi yapıldıktan sonra cep telefonuna, hesap numarasına hatta mail adresine dahi para gönderebilmek gelmektedir. Ama en büyük avantajı, hesabınızda bulunan paranın bankaya aktarılabilmesi ve ATM’den rahatlıkla çekilebilmesidir. Tüm bu işlemler sırasında takıldığınız bir yer olursa, Papara musteri hizmetlerine ulaşarak destek alabilirsiniz.

Şu an tam anlamıyla ülkemizde kullanılması yaygınlaşmasa da belli bir süre içerisinde daha çok tanınarak, kullanımı artacaktır.

Papara ailesinin bir üyesi olmak ve siz de işlemlerinizi 7 saniye gibi kısa bir sürede halledebilmek istiyorsanız; 0 850 340 0 340 numaralı Papara müşteri hizmetlerini arayabilir ya da internet adresi üzerinden işlemlerinizi yürütebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap