1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Pegasus İletişim Numaraları

Pegasus İletişim Numaraları

Pegasus İletişim Numaraları

Pegasus İletişim Numaraları

Pegasus, Türkiye’de en tecrübeli ve eski özel havayolu şirketi olarak 20 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıcalıklı olmasına neden olan en belirgin özelliği, gelişen teknolojiye ayak uydurması olup, ulaşılabilirliğinin Pegasus iletişim numaraları kadar yakın olmasıdır.

Hizmet politikası olarak kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren Pegasus, en uygun fiyat politikası nedeniyle en çok tercih edilen havayolu şirketidir. 1990 yılının mayıs ayında ilk uçuşuna başlayan Pegasus, iki uçakla başladığı yolculuğuna 83 uçağıyla devam etmektedir.

Hizmet kalitesini sürekli olarak yenilenen ve gelişen teknolojiyi takip ederek sunan Pegasus, Pegasus müşteri hizmetleri sayesinde de müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Pegasus İletişim Numaraları

Zamanında Kalkış Pegasus’tan

Pegasus havayolu şirketi olarak zamanında kalkış açısından da Türkiye’de bir numarayı olmayı hedeflerken; Pegasus iletişim numaraları aracılığıyla ya da internet sitesi üzerinden zamanında kalkış performansını da müşterileri paylaşarak, güven kazanır.

Pegasus yurt dışında 70, yurt içinde 39 olmak üzere 109 noktaya ve 42 ülkeye tarifeli seferler düzenleyerek müşteri memnuniyetini sağlar. Tarifeli seferleri hakkında detaylı bilgi almak için Pegasus musteri hizmetlerini arayabilir, hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Pegasus İletişim Numaraları

Seyahatinizi Güzelleştirilen Pegasus Hizmetleri

Müşterilerinin memnuniyeti için her türlü detayı düşünen Pegasus, zamanında kalkış gibi sunduğu güzellikler dışında verdiği hizmetlerle de lider olmayı hak ediyor. Pegasus iletişim numaraları ya da internet sitesi üzerinden yolculuklarınıza yönelik yemek ve koltuk seçimi, ek bagaj hizmeti, araç kiralama ya da otel rezervasyonu, havaalanı ulaşım, otopark, kolay vize gibi ekstra hizmetler alabilirsiniz.

Aynı zamanda sadece Pegasus Havayolu Şirketi tarafından verilen bir hizmet olan ‘’Pegasus Flex’’ sayesinde satın alacağınız bilete esneklik kazandırabilir ve dilediğiniz zaman biletinizde değişiklik yapabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için Pegasus iletişim numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Pegasus İletişim Numaraları

Pegasus İletişim

‘’Pegasus her an yanınızda!’’ sloganıyla yola çıkarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef almaktadır. Bunun içinde Türkiye başta olmak üzere farklı ülkelerden rahatlıkla müşterilerine hızlı hizmet veren Pegasus iletişim numaraları sayesinde çözüm olmaktadır.

Pegasus ile hızlı ve rahat bir yolculuk adına Pegasus iletişim numarası olan 0888 228 12 12 numarayı arayabilir ve sizlere özel sunulan hizmetlere yönelik bilgi ile rezervasyon gibi farklı işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Metro Turizm müşteri hizmetleri numarası için BURAYA TIKLAYIN!

Kamil Koç Turizm müşteri hizmetleri numarası için BURAYA TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap