1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Ülkemizin önde gelen havayolu şirketlerinden birisi olan Pegasus, yaklaşık 30 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. 80 civarı uçağı ve 100’ü aşkın ulaşım noktası ile giderek büyüyen ve müşterilerini hızla arttıran bir konumdadır. Bu da haliyle müşteri destek hattının oluşmasına yol açmaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurulan Pegasus müşteri hizmetleri, gece gündüz fark etmeksizin müşterilerinin yaşadıkları sorunlara dair onlara teknik destek ve bilgi sağlamaktadır.

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Ülkemizde kurulan ve kısa sürede yurtdışına da açılmayı başaran şirke, günümüzde yaklaşık 40 farklı ülkeye uçuş yapabilmektedir. Adeta dünyanın bir ucundan diğer ucuna ulaşım sağlamaktadır. Bu denli geniş bir yelpazede hizmet veren firma haliyle bir de bu büyüklüğü kaldırabilecek bir çağrı merkezi bulundurmaktadır. Pegasus müşteri hizmetleri numarası 0888 228 12 12’dir. Bu numarayı aradığınızda alabileceğiniz hizmetler rezervasyon, bilet satın alma, uçuşla ilgili bilgiler gibi daha pek çok farklı alanlarda olmaktadır. Müşteri olarak burayı aradığınızda doğrudan müşteri temsilcisi ile birebir görüşerek tüm bilgileri edinebilirsiniz. Üstelik yaşadığınız teknik sorunlara dair de çözüm yollarına yine bu numaradan ulaşabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, müşteri temsilcisi ile görüşerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşlarınıza dair yaşanılan her türlü sıkıntıları, görüş ve önerileri yine bu numara aracılığıyla şirkete iletebilirsiniz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Müşteri hizmetleri kalitesini arttırmak için sadece telefon üzerinden hizmet vermemektedir. Ülke genelinde ve yurtdışı temsilcilikleri aracılığıyla daha pek çok noktada hem bilet satışı hem de uçuşla ilgili diğer bilgilendirmelere ulaşmak mümkündür. Gece gündüz farkı gözetmeksizin 24 saat boyunca müşterilerin hizmetinde olan temsilcilere ilettiğiniz durumlara mahsus farklı bir şey varsa yine bu şekilde buradan öğrenebilirsiniz. Gerekirse arıza kaydı açarak tarafınıza geri yanıt dönülmesini de talep edebilirsiniz.

Anlaşılacağı üzere Pegasus müşteri hizmetleri birçok alanda hizmet vererek müşterilerine en iyi şekilde destek olamaya çalışmaktadır. Sadece telefonla veya yazıhaneler aracılığıyla değil, web sitesi üzerinden de erişmek mümkündür. Dileyen dilediği kanal aracılığıyla müşteri hizmetlerini arayarak destek isteyebilir. Pegasus temsilcilerine bağlandıktan sonra talebinizi iletmeniz halinde işleminiz kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.


Yorum Yap

Yorum Yap