1. Ana Sayfa
  2. Konut Kredisi
  3. Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için gün geçtikçe konut piyasasında artan fiyatlar endişe yaratmaktadır ve bu nedenle de birçok kişi peşinatsız ev kredisi veren bankalar hangileridir sorusunu sormaktadır. Çünkü nakdi imkanları yetersiz olan ancak ev sahibi olmak isteyenler peşinat vermeden ev sahibi olabilmenin yollarını aramaktadır.
Biz bu yazımızda yeni bir ev sahibi olmak isteyen ancak maddi olanakları yetersiz olup peşinat ödeyemeyecek olanlar için peşinatsız ev kredisi veren bankalar hangileridir konusunu ele alacağız ve merak edilen bu kritik konuyu açıklığa kavuşturacağız.

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Kimler Peşinatsız Ev Kredisi Alabilir?

Öncelikle hangi bankaların peşinatsız konut kredisi verdiği konusuna değinmeden evvel kimlerin bu krediden faydalanabileceğini ele alalım. Aşağıdaki şartları taşıyanların genel olarak peşinatsız konut kredisi veren bankalara başvurularında bu krediyi alabilmeleri kolay olacaktır;
-18 yaşından büyük olmak
-Belgelenebilir aylık gelirin alınacak kredinin bir taksitinin 3/1’inden fazla olması
-Kredi notunun yüksek olması (En az 1750 olması önemlidir)
-Daha önce kullanılan krediler ve kredi kartları sebebiyle kara listeye girmemiş olmak
Eğer bu şartları taşıyorsanız o halde peşinatsız ev kredisi veren bankalar aracılığıyla konut kredisi başvurusu yapabilir ve yeni bir ev sahibi olabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar

QNB Finansbank: Türkiye’nin özel banka grubunda yer alan önemli bir banka olan QNB Finansbank’tan ekspertiz değerinin %100’üne kadar 360 aya kadar vadeli konut kredisi alabilirsiniz. Böylelikle hiç peşinat ödemeksizin kredinizi kullanarak yeni evinizi alabilirsiniz.

Garanti Bankası: Yeni bir ev sahibi olmak isteyenlere gerekli şartları sağlamaları durumunda ekspertiz değerinin %100’üne kadar konut kredisi veren Garanti Bankası’na hemen başvuru yapabilir ve ev sahibi olabilirsiniz. Garanti Bankası kampanya kapsamında 48-240 ay arasında vadelendirme yapmaktadır.

Akbank: Çok avantajlı kredi kampanyaları ile son dönemde dikkat çeken bankalardan birisi olan Akbank’tan peşinatsız olarak ev kredisi alabilmek mümkündür. Akbank’tan peşinatsız kredi almak için kendinize, aile bireylerinize veya bir yakınıza ait konutu ipotek yaptırmanız gerekmektedir.
Kampanyalardan faydalanmadan önce peşinatsız ev kredisi veren bankalar hakkında detaylı bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap