1. Ana Sayfa
  2. DİĞER KREDİLER
  3. Polislere Özel Kredi

Polislere Özel Kredi

Polislere Özel Kredi

Polislere Özel Kredi

Devlet memuru olan kişiler için bankaların genel anlamda pek çok kredili ürünleri bulunuyor. Özellikle düşük faizli kredili ürünlerden devlet memurları sık yararlanıyor. Eylül ayında da emniyet teşkilatına özel bir kredi kampanyası başlatıldı. Kredi kampanyasını başlatan banka Halkbank ve emniyet çalışanlarına özel başlatılan bu kredi kampanyası sayesinde polisler nakit ihtiyaçlarını çok düşük tutarlara karşılayabilecekler. Özellikle yaz ayı sonuna doğru böyle bir kampanyanın başlatılması binlerce polisin de nefes almasını sağlayacak. Üstelik kredi limiti de tam 50 bin TL. Yani araç alacak olan polisler bu kredi sayesinde derin bir nefes alabilecek.

Polislere Özel Kredi

Masrafsız ya da Düşük Faiz

Polislerin 48 ay vade seçeneği ile kullanabilecekleri bu krediler masrafsız ya da düşük faizli olarak kullandırılabiliyor. Kredinin nasıl kullanılacağı tamamen tüketiciye bağlı olacak. 50 bin TL’nin 48 aya kadar bölünebiliyor olması da düşük taksitler demek oluyor. Yani kullanıcısını hiç zorlamayan, üstelik son derece düşük faizler ile sunulan bu krediler emniyet personeline özel kampanya ile sunuluyor.

Nasıl Kullanılıyor?

Emniyet teşkilatı çalışanları bu krediyi kullanmak için çalışmakta oldukları Halkbank şubeleri ile görüşebilir. Gelir belgesi beyanı ile birlikte kredi akışı başlatılmış oluyor. Genel olarak aynı gün içerisinde kredi kullanımı onaylanıyor. Eğer tamamı çekilmek isteniyor ise yine aynı şubeden destek alınabiliyor.

Polislere Özel Kredi

Hangi Durumlarda Ret Alınıyor?

Elbette genel kredi kuralları bu kredi ürününde de geçerli. Kişinin kara listede olması ya da yüklü bir borç altında olması kredi kullanımına engel teşkil ediyor. Örneğin daha önce kırmızı çizgi altında kalmış ve buna bağlı kredi notunda düşüş yaşanmış polis memurları için olumlu yanıt verilemeyebiliyor. Elbette yaşanan yasal sürecin faz durumu burada önemli bir role sahip. Bunun yanı sıra konut kredisi, araç kredisi ya da benzer ihtiyaç kredisi kullanmış ve yüklü borcu devam eden polis memurları da aynı şekilde bu krediden faydalanamayabiliyor. Bu tarz durumlar için bankanın ne şekilde aksiyon alınacağı henüz bilinmiyor. Borç kapama yaparak krediyi kullandırıp kullandırmayacağı ise bilinmiyor.


Yorum Yap

Yorum Yap