1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Ptt Müşteri Hizmetleri Numarası

Ptt Müşteri Hizmetleri Numarası

Ptt Müşteri Hizmetleri Numarası

Ptt Müşteri Hizmetleri Numarası

Ptt, ülkemizin en eski ve köklü kuruluşlarından birisidir. Özellikle birkaç yıl önce özelleştirildikten sonra hizmet verdiği alanları genişleterek çok daha büyük bir pozisyona ulaşmış bulunmakta. Bir yandan büyüyen yapısıyla çok sayıda müşteriye ulaşırken bir yandan da bu müşterilerine Ptt müşteri hizmetleri numarası ile destek vermektedir. Müşterilerine teknik anlamda yaşadıkları sorunlara dair çözüm odaklı destek hizmetinin yanı sıra kampanyalar ve diğer tüm hizmetlerle ilgili detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

Ptt Müşteri Hizmetleri Numarası

Ptt Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Ülkemizde en ücra köşelere kadar giderek hizmetlerini götüren bir kurum dediğimizde herkesin aklına Ptt geliyor öyle değil mi? Böyle büyük bir yapılaşmayı ve hizmet ağını yıllar önce oluşturan Ptt, giderek farklı alanlara da sıçrayarak hızla büyümektedir. Bu da daha fazla müşteri anlamına gelmektedir. Müşterilerin ve hizmetlerin sayısı arttıkça onlarla ilgilenmek ve sorunlarını çözmek adına büyük bir çağrı merkezinin olması da doğal olmaktadır. Ptt müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 788 numarasını arayan herkes Ptt ile ilgili tüm merak ettiklerine cevap bulabilir. Müşteriler ise yaşadıkları sorunlara ve merak ettikleri tüm hususlara dair detaylı çözümler ve bilgilere ulaşabilmektedir.

PTT; 2013 yılında TBMM tarafından kabul edilen bir yasa ile özelleştirilmesinin ardından kargo, banka, elektronik alış veriş, sigorta ve telekomünikasyon gibi alanlarda da hizmet vermeye başladı. Gelişmiş ve köklü bir hizmet ağı olması, vermeye başladığı bu yeni hizmetlerinde de kısa sürede başarıya ulaşmasına önayak oldu şüphesiz. Şimdi de otoyol ve köprülerde Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) ve Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) gibi sistemlere dâhil oldu. Kısacası vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu birçok alanda kusursuz hizmet vermeye çalışmaktadır.

Ptt Müşteri Hizmetleri Numarası

Ptt Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

PTT, vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra müşterilerinin soru ve sorunlarına dair çözüm odaklı bir çağrı merkezini de bünyesinde barındırmaktadır. Milyonlarca müşteriye hizmet veren PTT’nin çağrı merkezinde zaman zaman yoğunluklar yaşanmaktadır. Bu yoğunluklar nedeniyle de çağrı merkezine bağlanmak için bazen bir süre beklemek gerekmektedir. İşiniz acilse ve fazla beklemeden doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız Ptt müşteri hizmetleri numarası 444 1 788’i aradıktan sonra sırasıyla 2-1-1’i tuşlamanız yeterli olacaktır.

Diğer firmaların müşteri hizmetleri telefon numaraları için tıklayın!
Evde oturarak EK GELİR elde etmek ister misiniz? O zaman tıklayın ve neler yapabileceğinizi görün.


Yorum Yap

Yorum Yap