1. Ana Sayfa
  2. Kobi Kredileri
  3. QNB Finansbank Bayrama Özel Kobi Kredisi

QNB Finansbank Bayrama Özel Kobi Kredisi

QNB Finansbank Bayrama Özel Kobi Kredisi

Türkiye’de bankacılık sektöründe özellikle mobil bankacılık hizmetleri ile hızlı bir sıçrama yakalayan QNB Finansbank, tüketicilerin her türlü ihtiyaçlarına anında yanıt verebilmek adına çeşitli kredi kampanyalarını da sık sık gündeme getiriyor. Bireysel müşterilere özel kampanyaları ile dikkat çeken banka bayrama özel kobi kredisi ile dikkatleri üzerine topladı.

Bayramda Kobilere özel kredilendirme

Finansal ihtiyaçlarını dengelemek isteyen KOBİ sahiplerinin ihtiyaçlarına kulak veren QNB Finansbank, bayrama özel kobi kredisi kampanyasını resmi olarak duyurdu. Kampanya dahilinde 3 ay ödeme erteleme imkanının yanı sıra avantajlı faiz oranları sunan QNB Finansbank kampanyanın detaylarını da resmi web sitesi aracılığı ile ilan etti.

Kredi Kampanyasının Detayları;

Bayrama özel KOBİ kredisi kampanyasında 120 ay (10 yıl)’a kadar vadelendirme yapılabilmektedir. Üstelik vadelendirme sonrasında ilk 3 ay ödemesiz olarak tercih edilebiliyor.

Bankanın uygulamakta faiz oranları müşteri bazında farklılık göstermektedir, bu nedenle faiz oranını başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra size verilen onay ardından öğrenebilir ve ödeme planınızı da bu faiz oranına bağlı olarak öğrenebilirsiniz.

Kampanya kapsamında firmaların alabilecekleri maksimum kredi tutarı 75 bin TL’dir. Ancak bu tutara ilişkin değişiklikler bankanın kurumsal ve bireysel müşterilerine özel olarak banka tarafından yapılabilmektedir. Bu kapsamda size en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kampanyaya Başvuru

QNB Finansbank’ın avantajlı KOBİ kredisine başvuru kanalları şunlardır;

1-Bankanın resmi web sitesine giriş yaparak “Krediler” seçeneğine ilerlemeniz ve kredi başvuru formuna erişmek için “KOBİ” ardından “3 Ay Ödemesiz Kredi” butonuna tıklayarak, açılan sayfada formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır.

2-SMS ile başvuru yapmak için KOBİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazıp 7646’ya kısa mesaj atabilirsiniz. Banka başvuru bildiriminizi aldıktan sonra en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır. Bu aşamada kredi tutarınızı ve vade süresini belirleyebilir ve eğer uygun görülürseniz kredinizi anında alabilirsiniz.

3-Size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek Kredi departmanından destek alabilir, KOBİ kredisi için başvuru formunu doldurarak anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka vermiş olduğunuz iletişim bilgileri aracılığı ile bayrama özel kobi kredisi başvurunuzun sonucunu tarafınıza bildirecektir.

Diğer Kredi Çeşitleri için TIKLAYIN!

 


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 7 ay önce

    What do you think about it?
    This person is selling the secret of eternal youth