1. Ana Sayfa
  2. KREDİ FAİZ ORANLARI
  3. QNB Finansbank Faiz Oranları

QNB Finansbank Faiz Oranları

QNB Finansbank Faiz Oranları

QNB Finansbank Faiz Oranları

Çeşitli ihtiyaçları için finansman ihtiyacı duyanlara özel olarak hazırladığımız bu yazımızda, kredi başvurusu yapmayı düşünenler için QNB Finansbank faiz oranları hakkında detayları paylaşacağız. Bu anlamda siz de ihtiyacınıza uygun olan kredi türü için QNB Finansbank’ın ne kadar faiz oranı uyguladığını öğrenebilir ve ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

QNB Finansbank Faiz Oranları

QNB FİNANSBANK KREDİ KAMPANYALARI VE FAİZ ORANLARI HAKKINDA DETAYLAR

Katar Ulusal Bankası’nın geçtiğimiz yıllarda satın aldığı ve bu satın alma sürecinden sonra QNB ibaresini ismine ekleyen Finansbank yeni süreçte çok avantajlı kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Mobil bankacılık araçları ile de dikkat çeken bankanın faiz oranlarının oldukça düşük seviyede seyretmesi ise kredi başvurusu yapmayı düşünenleri sevindirdi. Genel olarak QNB Finansbank faiz oranları diğer bankalara göre daha düşük bir perdeden seyretmektedir. Bu faiz oranları nelermiş birlikte inceleyelim;

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Bireysel İhtiyaç Kredisi için bankanın faiz oranları vade süresine göre farklılık göstermektedir. Bu anlamda 1-36 ay vadeli krediler için %2.69 faiz oranı, 36 ay ve üzeri krediler için ise %2.58 faiz oranı uygulanmaktadır. Aynı kredi için internetten ve telefondan yapacağınız başvurularda 36-48 ay için faiz oranı aynı kalmakta ancak 1-36 ay vadeli kredilerde faiz oranı %2.59’a düşmektedir.
Borç transferi kredisi imkanı da sunan QNB Finansbank’ın bu kredi grubu için uyguladığı faiz oranı 1-36 ay vade için %2.69, 36-48 ay vade için ise %2.58 olmaktadır.
Bireysel ihtiyaç kredilerinde avantajlı uygulamaları olan QNB Finansbank Kamu & Finansmaaş ile verdiği kredilerde 1-36 ay için %2.69 faiz oranı uygulamakta ve 36-48 ay vade seçenekleri için ise %2.57 faiz oranı uygulamaktadır.

Bu durumda 10 bin TL olarak 36 ay vadeli alacağınız ihtiyaç kredisi için 25.582,73 TL geri ödemeniz olacak. Aylık taksitleriniz ise 710,63 TL olarak hesaplanmıştır.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

BAŞVURULAR İLE İLGİLİ OLARAK

Ele aldığımız QNB Finansbank faiz oranları eğer sizin için de cazipse bu durumda başvurunuzu hemen yapabilmeniz mümkündür. İsterseniz 0850 222 0 900’ü arayarak telefon bankacılığı aracılığıyla veya isterseniz QNB Finansbank resmi web sitesi üzerinden internet bankacılığı aracılığıyla kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.
Eğer QNB Finansbank müşterisi değilseniz o halde size en yakın QNB Finansbank şubesine T.C. kimlik belgeniz, ikametgah belgeniz ve aylık gelir belgeniz ile giderek şubeden başvurabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap