1. Ana Sayfa
  2. TAŞIT KREDİSİ
  3. QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Yeni bir otomobil almak isteyenler için günümüz ekonomik şartlarında peşin ödeme oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Artık döviz kurlarına paralel olarak yükseliş gösteren otomobil fiyatları karşısında tüketiciler bir hayli tereddüt halindeler. Bu nedenle de tüketiciler genel olarak finansal kaynak edinebilecekleri bankaların kapısını çalmaktadırlar.
Bankalar sıfır veya ikinci el otomobil almak isteyenlere taşıt kredisi sağlamaktadır. Taşıt kredisi kullanan kişiler bankalardan alacakları taşıta denk tutarda kredi alırlar ve banka otomatik olarak bu ödemeyi gerçekleştirdikten sonra bu otomobil üzerinde kredi borcunun tamamı ödenene kadar rehin hakkı tutarlar. Bu yazımızda sizler için çok avantajlı oluşu ile dikkat çeken QNB Finansbank taşıt kredisi başvurusu konusunu ele alacağız.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

YENİ OTOMOBİL SAHİBİ OLMAK ARTIK HAYAL DEĞİL

Yeni bir otomobil satın almak için ihtiyacınız olan finansmanı sağlayan QNB Finansbank’tan taşıt kredisi kullanmak hem çok kolay hem de çok avantajlı. Düşük faiz oranı ve esnek ödeme seçenekleri ile karşımıza çıkan bu taşıt kredisine dair merak edilen detaylar ise şu şekilde;
-Banka iki yıl vadeli sıfır otomobiller için çekilen taşıt kredilerine %2,69 faiz oranı uygulamaktadır.
-Taşıt kredisinde maksimum 48 aya kadar vadelendirme yapılmaktadır ve kredi yalnızca Türk Lirası cinsinden çekilebilmektedir.
-Alacağınız taşıt kredisi ile birlikte hayat sigortası yaptırmak zorunludur ve bu kredi için tahsis ücreti ve yıllık maliyet oranı da kredi borcunuza eklenmektedir.
-Güncel bankacılık prosedürleri gereğince 100 bin TL’ye kadar olan taşıtlar için %70 oranında kredi kullanılabilmekte, 100 bin TL üzerinde kalan miktar için ise %50 oranında kredi kullanılabilmektedir.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

QNB Finanbsank Taşıt Kredisi Hesaplama

50 bin TL tutarında kredi kullanmanız durumunda %2.69 faiz oranı ve 36 ay vade şartlarında aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 2.368,76 TL’dir. Vade sonunda toplamda ödemiş olacağınız tutar ise bu durumda 85.275,79 TL olacaktır.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Başvurunuzu yapmak için hemen QNB Finansbank’ın resmi web sitesini ziyaret edebilir veya size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek doğrudan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap