1. Ana Sayfa
  2. İŞ FİKİRLERİ
  3. Rent A Car Araba Kiralama İşi

Rent A Car Araba Kiralama İşi

Rent A Car Araba Kiralama İşi

Araç kiralama servisi

Araç kiralama sektörüne her zaman büyük talep olacaktır. Bugün başarılı bir araç kiralama şirketi kurmanın inceliklerini anlatacağız.

Sisteminizi oluşturun 

Kuracağınız firma günlük kiralama ya da uzun dönemli bir kiralama şirketimi olacak? Günlük kiralamalarda müşteriler araçlarınızı saatlik olarak kiralar. Uzun dönemli kiralamalarda haftalık, aylık ya da senelik olarak müşterilerinize kiralarsınız. Uzun dönemli kiralamalar genelikle filo tarzı kiralama hizmetleridir. Müşterileriniz firmalar, bankalar, özel sektör çalışanları,tarzında müşterilerden oluşur. Düşüncenize göre hangi araçları satın alıp almayacağınızı baştan incelikle düşünmelisiniz.

Araç kiralama işinizi hukuki yapın

Alacağınız araçları özel sigortalar aracılığıyla sigortalatın. Her türlü kaza, çalınmaya karşı bu tür sigortalar sizleri koruyacaktır. Ayni zamanda avukatınız ve muhasebeciniz olsun. Firmayı şirket olarak kurarsanız sizlere kredi konusunda büyük avantajı olacaktır. Bankalar size işlerinizi büyütmeniz araç sayısını fazlalaştırmak için gereken yardımı yapacaklardır.

Araç temizliği bakımı

Araçlarınızı sürekli temiz tutmanız gerekecektir. Bunu imkanınız varsa kendiniz yada personeliniz yapabilir. İmkanınız yoksa bir araç yıkama servisi ile anlaşıp bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Araç kokusuna çok dikkat etmelisiniz müşterinizi rahatsız edecek bir koku olmamalı.

Ekstra güvenlik

Araçlarınızın güvenliği çok önemlidir bundan dolayı araçlarınıza araç takip sistemi kurulumu yaptırın yada profesyonel bir şirketten yardım alabilirsiniz.

Kurumsal kimlik

Şirketinizin kurumsal bir kimlikte gözükmesi için gereken çalışmaları yapın müşteri açısından büyük avantajları vardır. Bunun için iyi bir iş yeriniz olmalıdır; dekorasyonu, çalışanlarınızın görüntüsü iletişimi çok önemlidir. Ödemelerini kredi kartı banka havale işlemleri, internet üzerinden ödeme seçenekleri sunun. Para kazanmak artık zorlaştı ondan dolayı sektördeki en iyi kiralama şirketi olmak için çaba sarf etmelisiniz. Gerekirse uzman kişilerden takviye isteyiniz işletme üzerine seminerlere katılın rakip firmaların başarı stratejilerini takip ettin en iyi olun arkadaşlar yaptığınız her işte en iyi olun.

Dernek

Sizlere büyük destek verecek bir dernek seçin burada isim vermek istemiyorum. Ülkemizde bu işe önem veren ciddi bir kuruluş var sizlere her türlü yardımı esirgemeyeceklerdir.

Şöförlü araç kiralama

Araç kullanmayı bilmeyen yada uzun yollara alışkın olmayan, hastalara, yaşlılara büyük avantaj sağlayan özel şoför ile aracınızı kiralayabilirsiniz.

Düğünlere araç kiralama

Evlenecek çiftlere araç kiralayabilirsiniz. O gün özel bir gün olduğundan çiftler iyi bir araç kiralamaya ihtiyaç duyacaktır. Damat bey bir dünya masrafa girmiş belki iyi bir araç ile kendini motive edebilir :)) Eskiden ne güzeldi bu hayat arkadaşlar şimdi para kazanmak çok zor, parayı tutmak daha da zorlaşmış. Zamanın ve paranın kıymetini bilmeli para olmadan olmuyor maalesef…


Yorum Yap

Yorum Yap