1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Ripple Yoluna Hız Kesmeden Devam Ediyor

Ripple Yoluna Hız Kesmeden Devam Ediyor

Ripple Yoluna Hız Kesmeden Devam Ediyor

Ripple Nedir? Ripple Yükselir mi? Ripple Artar mı? Ripple Nereden Alınır? Ripple Güvenli mi? Ripple Nasıl Alınır? 

Dünyanın en büyük firmalarından birçoğu geçtiğimiz günlerde yaptıkları paylaşımlarla Ripple teknolojisini kullanacakları açıkladı. Twitter üzerinden ayrı ayrı yapılan açıklamalarda, Ripple’ı sanal para birimi olarak tanıdıklarını ve bu teknolojiden faydalanacaklarını belirtti. Atılan bu tweetlere bakacak olursak, Ripple’da yeni gelişmeler ve fiyat artışları beklenebilir.

Ripple Nedir? Nasıl Alınır?

Caullix, Ripple Altyapısına Geçti

Geçtiğimiz perşembe günü, ünlü Meksika Finans firması olan Caullix, küresel piyasalar arası yapılan para transferleri ve ticarette Ripple ağını kullandıklarını açıkladı. Ripple başkan yardımcısı Asheesh Birla, atılan bu tweetin ardından, Coindesk için bir açıklamada bulundu. Bu sene için çok fazla ürün alternatifi olacağını söyledi.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse perşembe günü attığı bir tweette, The New Yort Times gazetesinde, dijital para birimlerinin değerlerini inceleyen ödeme sağlayıcıları ve bankalardan gelen açıklamaları alıntılayarak, Ripple kullanımıyla alakalı olan soru işaretlerini bir yazı ile cevapladı.

‘’Son birkaç ayda ödeme sağlayıcıları ve gerçek bankalar ile görüşmeler yaptım. Konuşmaların sonucunda şunu fark ettim, gerçekten de Ripple’in xRapid ürününü ciddi ciddi kullanmayı düşünüyorlar’’

Garlinghouse, paylaştığı bu tweetler ile Ripple’a olan güvenini belirterek, Ripple’in dijital para birimlerinin birçoğundan güvenilir ve daha hızlı olduğunu belirtti. Ayrıca tweetin devamında ‘’Ripple hakkında bilmeniz gereken 10 özellik’’ isimli bir yazıyı da paylaştı.

Ripple’in resmi internet sayfasına baktığımız zaman Ripple’in en ölçeklenebilir ve en hızlı para birimi olduğu yazmaktadır. Son zamanlarda hızlı fiyat dalgalanmalarına şahit olduğumuz Ripple’da, yapılan bu açıklamalar ile yükselişine devam edecek mi bilemeyiz ama yoluna kararlı adımlarla devam ettiğini söyleyebiliriz.

Ripple Nedir? Nasıl Alınır?

Ripple MoneyGram ile Ortaklık Kurdu

Blok zincir altyapısına sahip Ripple, 11 Ocak’ta yapılan bir açıklama ile ödeme servisi hizmeti veren MoneyGram ile ortaklık kurduklarını belirtti.

Birçok finans kurumunun en büyük sorunlarından biri olan likidite sorunu ile yüz yüze kaldığı söylenen MoneyGram’ın bu soruna çare bulması amacıyla Ripple ağına katıldığı söyleniyor.

Bu ortaklığın haricinde sürekli olarak anlaşmalar yapan Ripple’ın 2018 yılında nasıl bir yükseliş yaşayacağı büyük merak konusu…

Ripple Nedir? isimli yazımıza devam edebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap