1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung Müşteri Hizmetleri

Yaklaşık 1 asır önce kurulan Samsung, günümüzde dünya genelinde üretim yapan bir elektronik şirketi konumundadır. Ülkemizde de elektronikli ev aletleri başta olmak üzere birçok alanda ürünleri kullanılmaktadır. Özellikle cep telefonları dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Tüm bu cihazlarla ilgili soru ve sorunların çözümleri için Samsung müşteri hizmetleri teknik danışma hattı 24 saat kesintisiz destek vermektedir.

Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung Türkiye Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden birisi olan Samsung, dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de büyük bir pazar payına sahiptir. Mutfak eşyaları, beyaz eşyalar, bilgisayarlar ve cep telefonları gibi pek çok alanda ürünleri bulunmaktadır. Bu denli geniş bir ürün yelpazesi olan Samsung, buna bağlı olarak büyük bir çağrı merkezi de bulundurmaktadır.

Bu çağrı merkezine ulaşarak hizmet almak isteyenler Samsung müşteri hizmetleri numarasını arayarak ihtiyaçları olan konuda destek alabilirler. Yani 444 77 11 numaralı çağrı merkezini arayan herkes kullanmış olduğu veya bilgi almak istediği Samsung marka ürünü ile ilgili bilgi ve teknik destek alabilirler. Birçok çağrı merkezinin aksine maalesef 7/24 destek vermemektedir. Çağrı merkezi hafta içi her gün 08:00  22:00 saatleri arasında gelen çağrılara cevap vermektedir.

Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung ürünlerinin çok çeşitli olması, verilen satış sonrası müşteri desteğinin de çok geniş olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle her türlü ürünleri için geniş çaplı bir teknik destek almak mümkündür. Gerekli durumlarda garanti kapsamında bire bir cihaz veya parça değişimi ve bakımı gibi işlemler oldukça kısa bir süre zarfında tamamlanarak müşterilerine teslim edilmektedir.

Samsung müşteri hizmetleri numarasına ulaştıktan sonra ihtiyaç durumunda en yakın teknik servise cihazınızı teslim etmeniz gerekebilir. Birçok noktada yaygın bir teknik servis ağı bulunduğundan cihazınızla ilgili yaşadığınız sorunu çok kısa bir sürede çözerek yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz. En yakın teknik serviste çözülemeyecek kadar büyük bir problem olması durumunda cihazınız İstanbul’da bulunan teknik servise gönderilebiliyor. Ya da İstanbul’dan parça veya cihaz gelmesi beklenebiliyor. Bu durumda cihazınızın tarafınıza ulaşması birkaç gün gecikebilir. Bunun dışında teknik serviste çözülebilen sorunlarla ilgili cihaz teslimi genellikle ertesi gün yapılıyor.


Yorum Yap

Yorum Yap