1. Ana Sayfa
  2. KREDİ KARTLARI
  3. Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Acil nakit ihtiyacımız ortaya çıktığında ve taksitli alışveriş yapmak istediğimizde en büyük yardımcımız kredi kartları olmaktadır. Artık internetten alışverişte de bir hayli kullanışlı hale gelen kredi kartları ile hızlı ve kolay harcama yapabilmek mümkün. Hele bir de kredi kartınızın avantajları fazlaysa o halde alışveriş keyfi daha başka olabiliyor. Bu yazımızda sizlerle Şekerbank kredi kartı başvurusu hakkında detayları ve bankanın kredi kartı kampanyalarını paylaşacağız.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

ŞEKERBANK KREDİ KARTI DETAYLARI

Türkiye’de özellikle tarım ve küçük işletmelerle ilgili bankacılık hizmetlerinde her zaman bir adım önde olan Şekerbank, sağladığı bankacılık hizmetlerinin yanı sıra kredilendirme ve kredi kartlarında da oldukça avantajlı bir dünyanın kapılarını aralamaktadır.
Bonus kart özellikli olarak Şekerbank’tan alabileceğiniz kredi kartınızı anında tüm alışverişlerinizde ve harcamalarınızda kullanabilir, internet üzerinden kartınızı kullanarak ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet ve ürünler için ödeme yapabilirsiniz.
Eğer isterseniz kredi kartınıza anında otomatik ödeme talimatı vererek çeşitli fatura ve borç ödemelerinizi kredi kartınızla siz hiç işlem gerçekleştirmeden ödeyebilirsiniz.
Kredi kartınızı taksitli harcamalar için kullanabilir ve satın alacağınız ürün ve hizmetlerden dolayı bankaya olan borç yükünüzü hafifletebilirsiniz.
Bonus özellikli kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde ve harcamalarda kazandığınız bonus puanları daha sonra kullanabilir, sonraki harcamalarınızda avantajlar elde edebilirsiniz.
Şekerbank’ın kredi kartları farklı kategorilerde verilmektedir. Bunlar; Memursan Bonus Kart, Taraftar Kart, Memleketim Bonus Kart, Şeker Bonus, Bütçem Benim Bonus, ücretsiz Şeker Kart olarak tanımlanmaktadır.
Bütçem Benim Bonus kart ile harcamalarınızı bütçenize göre ayarlayabilir ve harcama limitini kendiniz belirleyebilirsiniz. Altın yatırımı yaparken de kartınızı kullanabilir ve aylık olarak verdiğiniz talimatla kartınızla altın biriktirebilirsiniz.

Şekerbank SMS Kredi Başvurusu

ŞEKERBANK KREDİ KARTI BAŞVURULARI

Şimdi siz de Bonus özellikli Şekerbank kredi kartlarından faydalanmak ve avantajlarla dolu Bonus dünyasına dahil olmak istiyorsanız size en yakın Şekerbank şubesine giderek Şekerbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 78 78’i arayarak da başvurunuzu telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Sizlerle böylece Şekerbank kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgileri paylaşmış olduk. Bu bilgiler aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredi kartınızı hemen temin edebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap