1. Ana Sayfa
  2. TAŞIT KREDİSİ
  3. Şekerbank Taşıt Kredisi

Şekerbank Taşıt Kredisi

Şekerbank Taşıt Kredisi

Şekerbank Taşıt Kredisi

Eğer siz de ulaşım standartlarınızı bir adım ileriye taşımak, sahip olduğunuz otomobili yenilemek veya bir otomobil sahibi olmak için Şekerbank taşıt kredisi kampanyasından faydalanabilir ve ihtiyacınız olan tutarda krediyi kullanarak hayalinizdeki otomobile kavuşabilirsiniz. Çünkü Şekerbank’ın avantajlı taşıt kredisi kampanyası dahilinde almak istediğiniz otomobile sahip olmak artık hiç de zor değil.

Şekerbank Taşıt Kredisi

ŞEKERBANK’TAN ŞEKER GİBİ TAŞIT KREDİSİ

Türkiye’nin köklü ve önemli bankaları arasında yer alan Şekerbank’ta tüm kredi alternatiflerinde cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Böylelikle tüketiciler her türlü ihtiyaçlarına en avantajlı yollardan yanıt bulabilmekte ve büyük borç yükünün altına girmeden bu ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Bu yazımızda sizler için Şekerbank taşıt kredisi kampanyasını değerlendireceğiz ve ilgili kredinin hesaplama işlemlerini gerçekleştireceğiz.

ŞEKERBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI DETAYLARI

Yeni otomobiliniz için Şekerbank’tan kullanacağınız taşıt kredisinde en fazla 48 aya kadar vadelendirme yaptırabilmektesiniz.
Alacağınız otomobilin fatura bedelinin 100 bin TL’lik kısmı için %70 oranında, 100 bin TL ve üzerindeki kısmı için ise %50 oranında kredi kullanabilmektesiniz.
2. el otomobil alımlarınızda maksimum 15 yaşındaki otomobiller için kredi kullanabilmektesiniz.
Şekerbank taşıt kredisi başvurularında kefil talep etmemekte, alınan otomobil için rehin tesisi uygulamaktadır.
Bankanın faiz oranları vade süresine göre değişiklik göstermekte olup 3-24 ay vade için %2.59, 25-36 ay vade için %2.64 ve 37-48 ay vade için %2.65 faiz oranı uygulanmaktadır ve alınacak olan kredi tutarı faiz oranında değişkenlik yaratabilmektedir.

Şekerbank Taşıt Kredisi

ŞEKERBANK TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA İŞLEMİ

Bu detaylar ile Şekerbank taşıt kredisi kampanyasına dair hesaplama yapacak olursak; 50 bin TL tutarında 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanmanız durumunda uygulanacak olan faiz oranı %2.64’tir. Bu durumda bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 1.975 TL olacaktır. Vade sonunda bankaya toplamda ödeyeceğiniz tutar ise 95.036 TL olarak gerçekleşecektir.

ŞEKERBANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU

Tüm avantajları ile Şekerbank taşıt kredisi ile yeni bir otomobil almak için hem size en yakın Şekerbank şubesine gidebilir ve nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi, gelir belgesi ve sıfır otomobiller için proforma fatura ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap