1. Ana Sayfa
  2. DİĞER KREDİLER
  3. SMS ile Kredi Veren Bankalar 2018

SMS ile Kredi Veren Bankalar 2018

SMS ile Kredi Veren Bankalar 2018

SMS ile Kredi Veren Bankalar 2018

Son yıllarda bankacılık sektöründe yaşanan gelişmeler ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun gerçekleştirdiği yeni uygulamalar ile birlikte sektördeki rekabet de artış göstermeye başladı. Bu anlamda bankalar yeni kredi ve kredi kartı müşterileri kazanabilmek için hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet verebilmenin yarışı içindedirler. Hal böyle olunca mobil bankacılık olanaklarını geliştirmeye odaklanan bankalar tüketicilere en hızlı yanıt verebilecekleri uygulamalara yönelmektedirler.
2000’li yılların başından bu yana yaygın bir şekilde karşımıza çıkan SMS bankacılığı bu anlamda dikkat çeken bir konudur. Türkiye’de sms ile kredi veren bankalar sayı olarak büyük ölçüde artış göstermekle birlikte, her bankanın kredilendirme prosedürleri birbirinden farklı olmaktadır. Biz bu yazımızda sizlerle 2018 yılında SMS ile kredi veren bankalar hangileri konusunu inceleyeceğiz.

SMS ile Kredi Veren Bankalar 2018

Hangi Bankalar SMS ile Kredi Veriyor?

Vakıfbank: Bankacılık sektöründe özel bir yere sahip olan Vakıfbank, tüketicilerin acil ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına SMS ile kredi başvurularına hızlı bir şekilde geri dönüş yapmaktadır. Vakıfbank’a SMS ile kredi başvurusu yapmak için yapmanız gerekenler telefonunuzdan kısa mesaj alanına giriş yapıp T.C. kimlik numaranızı, aylık gelirinizi aralarında bir boşluk bırakarak yazıp 5724’e mesaj atmaktır. Banka mesajınıza en kısa süre içerisinde dönüş yaparak kredi başvurunuzun onaylanıp, onaylanmadığını tarafınıza bildirecektir.

SMS ile Kredi Veren Bankalar 2018

TEB: Türkiye Ekonomi Bankası, kredilendirme konusunda oldukça aktif ve ılımlı bir bankadır. SMS bankacılığı hizmeti de vermekte olan TEB’den kredi almak için SMS ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için kısa mesaj alanına girip T.C. kimlik numaranızı yazıp 4446’ya kısa mesaj atmanız yeterlidir. TEB’e kredi başvurunuzu maksimum 12.500 TL’ye kadar yapabilmektesiniz ancak daha yüksek tutarlarda kredi başvurularınızı doğrudan şubelerden yapabilmektesiniz.

QNB Finansbank: Mobil bankacılık anlamında oldukça yenilikçi projelere imza atan QNB Finansbank’tan SMS ile başvuru yaparak kredi alabilmek mümkündür. Bu anlamda bankaya başvurunuzu yapmak için telefonunuzdan kısa mesaj alanına giriş yaparak T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5030’a kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.
Yazımızda ele aldığımız sms ile kredi veren bankalar resmi web sitelerinde bu başvurular ile ilgili daha fazla bilgi sağlamaktadır. Bu yönden merak ettikleriniz için bankanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz ve sms ile kredi veren bankalar aracılığıyla kredi alabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap